Geleceğin havacı ve mühendisleri yetişecek

Çerkezköy Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi ve Seval Ahmet Çetin Fen Lisesi öğrencilerinden oluşan HUMA Havacılık kulübü roket eğitimlerine başlıyor.

Geleceğin havacı ve mühendisleri yetişecek

Çerkezköy Bakış - 17 Aralık 2018 tarihinde Türk Hava Kurumu Çerkezköy Şubesinin desteği ile geleceğin havacı ve mühendisleri yetiştirecek.

Türk Hava Kurumu, Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Çerkezköy Halk Kütüphanesi’nin destekleri ile açılacak olan kursa; Seval Ahmet Çetin Fen Lisesi ve Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi’nden Atakan Varol, Melek Sena Öztürk, Esra Uzuner, Havva Nur Özdemir, Çağatay Özel, Öznur Baran, Ömer Bedirhan, Hüseyin Bakican Aksoy, Şeyma Çapraz, İrem Rana Öter, İrem Gül Perk, Sumru Subaşı, Emin Kocaarslan, Ferhat Kayacı, Emre Fidanlı, Arda Pak ve Enver Mert Altunışık katılacak.  Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi Fizik Öğretmeni Selçuk Özel ise ekip liderliğini üstlenecek. 17 Aralık tarihinde başlayacak olan kurslar Çerkezköy Halk Kütüphanesi’nde yapılacak.
İlk günden beri öğrencilerden desteğini esirgemeyen ve yanlarında olan Özel, “Destekleri için Türk Hava Kurumu Çerkezköy Şubesi Başkanı Mustafa Zümbül ve saymanı Rabia Ersoy’a, Çerkezköy Halk Kütüphanesi Müdürü Erhan Güler’e teşekkür ederim.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510