banner265

banner571

Gülerçin Koleji başarıyı elden bırakmıyor

Çerkezköy Özel Gülerçin Koleji öğrencileri girmiş oldukları çeşitli deneme sınavlarında birinciliği elden bırakmazken, ikinciliği ve üçüncülüğü de kaptırmıyor.

Eğitim 09.03.2020, 16:27
Gülerçin Koleji başarıyı elden bırakmıyor
banner301

Çerkezköy Bakış - Türkiye genelinde yapılan ve 1 milyon öğrencinin katıldığı madalyon deneme sınavının sonuçlarına göre Gülerçin Koleji 8/B sınıfı öğrencisi Emre Resneli ilçe birincisi olurken, 8/A sınıfı öğrencisi Mısra Doluca ise ilçe üçüncüsü oldu. 

BEYİN TAKIMI DENEME SINAVI

Türkiye genelinde yapılan beyin takımı deneme sınavının sonuçlarına göre ise; 8A sınıfı öğrencisi Mısra Doluca il ikincisi, 8/B sınıfı öğrencisi Emre Resneli ise il üçüncüsü oldu. 

BİLFEN 1. KONTROL DENEME

8. sınıf öğrencileri için uygulanan Bilfen 1. Kontrol Deneme sonuçlarına göre; 8/A sınıfı öğrencisi Mısra Doluca tüm sorulara doğru cevap vererek 500 tam puan ile il birincisi olurken, 8/B sınıfından Ömer Can Yıldırım ise ilçe üçüncüsü oldu. 

BİLFEN DENEME SINAVI

Bilfen Deneme Sınavı sonuçlarına göre 2/A sınıfından Zeynep Kübra Çetin Tekirdağ il birincisi, 2/B sınıfından Eylül Çağıl Saygın il ikincisi ve 2/A sınıfından Batuhan Yağız Kebir il üçüncüsü oldu. 3/B sınıfından Neslişah Özer Tekirdağ il birincisi, Onur Albayrak Tekirdağ il ikincisi, Almira Ece Kartal Tekirdağ il üçüncüsü, 3/A sınıfından Görkem Demirden, Ece Çilekar, Tekirdağ il üçüncüsü oldu. 4/C sınıfından Buse Derin Köse Tekirdağ il birincisi, Mert Aras il ikincisi ve 4/B sınıfından Ayşe Defne Kulalı il üçüncüsü oldu. 5/A sınıfından Tuna Elbüken, 5/B sınıfından Ada Duru Akalın, 6/B sınıfından Zeyneb Arıkan, 7/A sınıfından Eylül Ece Özgün ve 8B sınıfından Emre Resneli Tekirdağ İl birincisi oldu. 6B sınıfından Ali Yüşa Ergene,  7/B sınıfından Samet Ege Sağcan Tekirdağ il ikincisi oldu. 5/A sınıfından Hasan Uçan, 6/B sınıfından Elif Özman, 7/A sınıfından Ege Berkoğlu ve 8/A sınıfından Mısra Doluca Tekirdağ il üçüncüsü oldu. 8/B sınıfından Ensar Yılmaz okul üçüncüsü oldu. 6/A sınıfından Eylül Elif Çitil ve 8/C sınıfından Meriç Atakan İleri şube birincisi oldu. 5/B sınıfından Hüseyin Uçan, 6/A sınıfından Samet Karagöz, 7/B sınıfından Serpil Bilge Aksoy, 8/A sınıfından Aleyna Ülger ve 8/C sınıfından Murat Utku Koroğlu şube ikincisi oldu.  5/A sınıfından Mustafa Kağan Abat, 5/B sınıfından Alkım Sezer, 6/A sınıfından Nisa Nur Akçelik, 7/A sınıfından Atakan Günal, 7/B sınıfından Sadık Yağız Kınık, 8A sınıfından Mustafa Emirhan Ayer, 8/B sınıfından İlker Bedir ve 8/C sınıfından Aliye Bedir şube üçüncüsü oldu. 
Okul Müdürü Ömer Kürklü, tüm öğrencileri başarılarından dolayı kutladı. 

Kaynak: Çerkezköy Bakış
Yorumlar (0)
Namaz Vakti 28 Haziran 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 38 81
2. Fenerbahçe 38 73
3. Konyaspor 38 68
4. Başakşehir 38 65
5. Alanyaspor 38 64
6. Beşiktaş 38 59
7. Antalyaspor 38 59
8. Karagümrük 38 57
9. Adana Demirspor 38 55
10. Sivasspor 38 54
11. Kasımpaşa 38 53
12. Hatayspor 38 53
13. Galatasaray 38 52
14. Kayserispor 38 47
15. Gaziantep FK 38 46
16. Giresunspor 38 45
17. Rizespor 38 36
18. Altay 38 34
19. Göztepe 38 28
20. Ö.K Yeni Malatya 38 20
Takımlar O P
1. Ankaragücü 36 70
2. Ümraniye 36 70
3. Bandırmaspor 36 62
4. İstanbulspor 36 60
5. Erzurumspor 36 58
6. Eyüpspor 36 57
7. Samsunspor 36 51
8. Boluspor 36 50
9. Manisa Futbol Kulübü 36 49
10. Tuzlaspor 36 49
11. Denizlispor 36 49
12. Keçiörengücü 36 48
13. Gençlerbirliği 36 48
14. Altınordu 36 45
15. Adanaspor 36 45
16. Kocaelispor 36 44
17. Bursaspor 36 44
18. Menemen Belediyespor 36 38
19. Balıkesirspor 36 12
Takımlar O P
1. M.City 38 93
2. Liverpool 38 92
3. Chelsea 38 74
4. Tottenham 38 71
5. Arsenal 38 69
6. M. United 38 58
7. West Ham United 38 56
8. Leicester City 38 52
9. Brighton 38 51
10. Wolverhampton Wanderers 38 51
11. Newcastle 38 49
12. Crystal Palace 38 48
13. Brentford 38 46
14. Aston Villa 38 45
15. Southampton 38 40
16. Everton 38 39
17. Leeds United 38 38
18. Burnley 38 35
19. Watford 38 23
20. Norwich City 38 22
Takımlar O P
1. Real Madrid 38 86
2. Barcelona 38 73
3. Atletico Madrid 38 71
4. Sevilla 38 70
5. Real Betis 38 65
6. Real Sociedad 38 62
7. Villarreal 38 59
8. Athletic Bilbao 38 55
9. Valencia 38 48
10. Osasuna 38 47
11. Celta Vigo 38 46
12. Rayo Vallecano 38 42
13. Elche 38 42
14. Espanyol 38 42
15. Getafe 38 39
16. Mallorca 38 39
17. Cadiz 38 39
18. Granada 38 38
19. Levante 38 35
20. Deportivo Alaves 38 31