banner265

banner579

banner578

Gülerçin Koleji “seçkin okul” ilan edildi

Çerkezköy Özel Gülerçin Koleji, her yıl düzenli olarak katıldığı Cambridge sınavlarına göstermiş olduğu yüksek katılım, talep ve başarı sayesinde adından söz ettiriyor. Kolej, Cambridge University Press tarafından “Seçkin Okul” olarak belirlendi ve ödüllendirildi.

Eğitim 05.11.2019, 14:12 05.11.2019, 14:15 Bakış Haber Merkezi
Gülerçin Koleji “seçkin okul” ilan edildi

Çerkezköy Bakış - Özel Gülerçin Koleji Müdürü Ömer Kürklü, yaptığı açıklamada, “Uluslararası geçerliliği sahip olması yanı sıra hemen hemen tüm dünyada uygulanmakta olan Cambridge sınavları sayesinde öğrencilerimiz, sahip oldukları İngilizce seviyelerini görme, ölçme ve yükseltme şansına sahip olmaktadır. Seviyelerine göre girdikleri sınavlarla üst kura yükselme hedefleri doğrultusunda yola çıkan öğrencilerimiz, bu sayede İngilizce düzeylerini ilerleterek sınavdan elde edecekleri “uluslararası geçerliliği olan sertifikalar” ile dil düzeylerini kanıtlama fırsatı bulmaktadır. STARTERS, MOVERS, FLYERS, KET, PET ve FCE düzeyinde Cambridge sınavlarına katılım gösteren öğrencilerimiz, söz konusu sınavlarda başarılı sonuçlar elde etmiş ve Cambridge University Press tarafından Çerkezköy bölgesinde Cambridge sınav merkezi olmuştur. 

Sınav merkezi olması, bölgede kendi öğrencileri haricinde diğer okullardan Cambridge sınavlarına katılım göstermek isteyen öğrencilere ev sahipliği yapması, bu sınavlara düzenli olarak her yıl katılım göstermesi ve söz konusu sınavlarda üstün başarılar elde etmesi dolayısıyla okulumuz, Cambridge University Press tarafından “Seçkin Okul” olarak belirlenmiş ve ödüllendirilmiştir. Bu sayede, Özel Çerkezköy Gülerçin Eğitim Kurumları’nın anaokulundan lise düzeyine kadar ortaya koymuş olduğu yabancı dil eğitiminin İngilizce dili eğitiminin sayılı yayınlarından Cambridge University Press tarafınca takdir edilmesi ve “Seçkin Okul” olarak seçilmesi hususunda sayın yöneticilerimizi, bu hususta üstün gayret gösteren Yabancı Dil Zümresi öğretmenlerimizi ve bu çeşit değerli bir ödülü okulumuza kazandıran değerli öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Çerkezköy Bakış
Yorumlar (0)
Namaz Vakti 31 Mayıs 2020
İmsak 03:39
Güneş 05:34
Öğle 13:13
İkindi 17:11
Akşam 20:41
Yatsı 22:27
banner574
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
14°
açık
banner573
banner575
banner576
banner577