Halit Narin’den iki derece birden

Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Trakya Kalkınma Ajansı ortaklığında bu yıl ilki düzenlenen ‘Bir Fikrim Var’ proje yarışmasına katılan Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, geliştirdikleri projelerden bir ikincilik bir de dördüncülük elde etti.

Çerkezköy Bakış
Halit Narin’den iki derece birden

Çerkezköy Bakış -Bir Fikrim Var’ proje yarışması Çorlu Halk Eğitimi Merkezi’nde düzenlendi. Toplam 80 projenin sergilendiği yarışmada ön değerlendirme yapıldı. Yapılan değerlendirmelerin ardından Çerkezköy Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden 2 proje ilk 5 proje arasına dahil oldu.

banner287
İKİ DERECE


Son değerlendirmeye alınan 5 projenin sonuçlanması ile beraber, Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan ‘Güne Bakan Güneş Paneli’ projesi Tekirdağ genelinde ikinci olurken, ‘Öğrenci Takip Programı’ isimli bir diğer proje ise Tekirdağ genelinde dördüncü oldu.
İl genelinde yapılan değerlendirmelerde iki derece birden elde ederek Çerkezköy’ün gururu olan Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 3 bin TL proje geliştirme desteği de aldı.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510