İdris öğretmen Türkiye 3.’sü oldu

Milli Eğitim Bakanlığınca düzenlenen "3. Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Materyal ve Etkinlik Yarışması" ödülleri sahiplerini buldu. Çerkezköy Şehit Muharrem Yanal Özel Eğitim Okulu Rehber Öğretmeni İdris Gündüzalp, “Ben Ne Hissediyorum" isimli çalışması ile Türkiye üçüncüsü oldu.

İdris öğretmen Türkiye 3.’sü oldu

Çerkezköy Bakış - Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünce "Fikirler yarışsın, engeller aşılsın" sloganıyla düzenlenen "3. Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Materyal ve Etkinlik Yarışması"nın ödül töreni yapıldı. Törende konuşan Millî Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Ahmet Emre Bilgili, yarışmanın özel eğitime ihtiyaç duyan öğrencilere yönelik yaratıcı materyal ve etkinliklerin oluşturulmasında, önemli katkılar sağladığını belirtti.

banner287
Yarışmada, her kategorinin birincilerine 10 bin, ikincilerine 7 bin 500, üçüncülerine ise 5 bin lira ödül verildi. Özel eğitim alanı etkinlik kategorisinde birinciliği "Down Efe" adlı etkinlikle Ali Erbay, ikinciliği "Meslekleri Öğreniyorum" ile Neslihan Güngör aldı. Deniz Seyhan ise "Mancınık" adlı etkinlikle üçüncülük ödülünün sahibi oldu. Özel eğitim alanı materyal kategorisinin birincisi "Matematik Dünyası" adlı materyalle Funda Polat olurken, ikinciliği "Hecelerden Kelimelere" ile Elif Özmen, üçüncülüğü "Ritmik Sayma Tahtası" ile Bayram Coşkun aldı.
Rehberlik hizmetleri alanı etkinlik kategorisinde "Öfkem Beni Yönetemez, Ben Öfkemi Yönetirim" adlı etkinlikle Büşra Batımor birinciliğe layık görülürken, "Yaratıcı Drama" ile Berna Haliloğlu ikinci, "Ben Ne Hissediyorum" ile Çerkezköy Şehit Muharrem Yanal Özel Eğitim Okulu Rehber Öğretmeni İdris Gündüzalp üçüncü oldu.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin
Hüseyin - 6 ay Önce

Tebrikler İdris hocam. Alanında uzman ve donanımlı bir öğretmem. Başarıların devamı ve bereketini temenni ederim.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306