İl ikincisi ödülünü aldı

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen “Gençlerden Geleceğe Mektup 1919” yarışmasında İl ikincisi olan Özel Gülerçin Eğitim Kurumları 10-A sınıfı öğrencisi olan Ensar Ergan ödülünü aldı.

İl ikincisi ödülünü aldı

Çerkezköy Bakış - 19 Mayıs 1919 Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışı ve Milli Mücadelenin 100. yılı sebebiyle Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından, 13-17, 18-21, 22-29 yaş grupları arasındaki gençlerin milli ve manevi duygularını canlı tutarak; tek vatan, tek devlet, tek bayrak, tek millet inancı ve idealini kazandırmak, tarih şuurunun toplumda yerleşmesini sağlamak, dilin doğru, etkin bir şekilde kullanılmasını sağlamak amacıyla “Gençlerden Geleceğe Mektup 1919” adlı Türkiye geneli yarışma düzenlendi. Düzenlenen yarışmada İl ikincisi olan Ensar Ergan ödülünü aldı.

“ÖĞRENCİMİZİ, AİLESİNİ VE ÖĞRETMENLERİMİZİ TEBRİK EDERİZ”

Özel Gülerçin Koleji Müdürü Ömer Kürklü, “İl ikincimiz Ensar Ergan’a, Gençlik ve Spor Bakanı Yardımcısı Sayın Tuncay Ulusal tarafından ödülü verildi. Öğrencimiz Ensar Ergan’ı, öğrencimizin ailesini ve Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenimiz İsmail Hıdıroğlu’nu tebrik ederiz.” ifadelerine yer verdi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510