İnci Narin’de eğitim görecekler

Çerkezköy Pakize Narin Anadolu Lisesi öğrencileri, okulda yapılacak olan güçlendirme ve mantolama çalışmaları nedeniyle bir süre eğitimlerini İnci Narin Yerlici İlkokulunda alacak.

İnci Narin’de eğitim görecekler

banner287
ÇerkezköyBakış - Pakize Narin Anadolu Lisesinde yapılacak olan güçlendirme ve mantolama çalışmaları nedeniyle okulun tüm öğrencileri, yarından itibaren geçici bir süreliğine eğitimlerini İnci Narin Yerlici İlkokulunda alacak.
Pakize Narin öğrencileri, okula, öğlen saat 13.00’da giriş yapacak. Okul çıkış saati ise 19.20 olacak. Çalışmaların bitmesinin ardından öğrenciler, yenilenmiş şekliyle okullarında eğitim öğretime devam edebilecek.

Okuldan yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: Sayın velilerimiz, kıymetli öğrencilerimiz okulumuz binasında yapılacak olan güçlendirme ve mantolama çalışmaları nedeni ile geçici olarak 08.10.2018 pazartesi gününden itibaren İnci Narin Yerlici İlkokulu binasında eğitim öğretime devam edilecektir. Öğrencilerimizin dersleri saat 13.00 te başlayıp 19.20 de bitecektir. Binamızdaki inşaat çalışması bitince yenilenmiş şekliyle kendi binamızda eğitim öğretime devam

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim
İbrahim - 5 ay Önce

Cok yerinde bir karar okullar acildiktan 1 ay sonra binlerce insanin hayat düzeninin bozulmasi

mehmet
mehmet - 5 ay Önce

Son sınıfa giden öğrencilerin düzeninin bozulmasının hesabını kim verecek? Yaz boyunca neredeydiniz?

Ahmet
Ahmet - 5 ay Önce

Tatil döneminde yapılmayan çalışmalar çocukları nasıl etkileyecek????

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306