İstişarede bulundular

Kapaklı Kaymakamı Mehmet Yüzer ve Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Nalbant, Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette, ilçede devam eden okul inşaatların son durumu değerlendirildi.

Çerkezköy Bakış
İstişarede bulundular

2019 yılında Kapaklı’nın tekli eğitime geçme hazırlıkları kapsamında ilçedeki okul yatırımları sürüyor.

Tekli eğitim hedefi doğrultusunda Kaymakam Yüzer ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Nalbant, Tekirdağ İl
Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan’ı makamında ziyaret ederek, istişarede bulundu.
Kapaklı’da yapımı devam eden 6 okul inşaatının bulunduğunu belirten Kapaklı Kaymakamı Mehmet Yüzer, okul inşaatlarının son durumu ve çalışmaların hızlandırılması hakkında Tekirdağ İl
Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan ile istişarelerde bulunduklarını belirtti.

banner287
İHALESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
İlçede 138 derslik inşaatının hızla sürdüğünü belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Nalbant ise ilçeye 7 okul daha kazandıracaklarını ve okulların planlama programında olduğunu belirtti. Nalbant öte yandan İsmet Pşa Mahallesinde 32 derslikli Anadolu Lisesi yapımının ihalesinin gerçekleştirildiğini de ifade etti.
ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
Tekli eğitime geçme ve derslik ihtiyacının giderilmesi hedefiyle Kapaklı’da Sanayiciler İlkokulu’nun bahçesine 21 derslikli ilkokul, İrfan-Fatma Mandalı İlkokulunun bahçesine de 21 derslikli ilkokul, Karaağaç’taki Şehir Er Kadir Dadaş Lisesi’nin yanına 24 derslikli ilkokul, yine Karaağaç’ta 24 derslikli ortaokul, Yıldızkent bölgesine ise 24 derslikli imam hatip lisesi, Yıldızkent kavşağında 24 derslikli İmam Hatip Ortaokulu ve 500 kişilik uygulama mescidi inşaatlarında çalışmalar devam ediyor.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306