Kapaklı Milli Eğitim Müdürü Danışmaz oldu

Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine, Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İrfan Danışmaz atandı.

Kapaklı Milli Eğitim Müdürü Danışmaz oldu

Çerkezköy Bakış - 2014 yılından bu yana Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinde bulunan Tahsin Nalbant’ın yerine 4 yıldır Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü olarak görev yapan İrfan Danışmaz atandı. Danışmaz’ın önümüzdeki günlerde görevine başlaması bekleniyor. Nalbant’ın ise nereye atandığı ile ilgili bir açıklama yapılmadı. 

Danışmaz, geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen seçimle Eğitim Bir-Sen Çerkezköy İlçe Temsilcisi de seçilmişti.

banner287
İLK KUTLAYAN GÜMÜŞ OLDU
Danışmaz’ın Kapaklı milli Eğitim Müdrülğü görevine atanmasının ardından kendisini kutlayan ilk isim Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş oldu.  Gümüş, sosyal medya hesabından Danışmaz ile birlikte çekildiği fotoğrafı paylaşarak altına da “23 ay 16 gündür mesai arkadaşım, değerli dostum, Çerkezköy Milli Eğitim Şube Müdürü İrfan Danışmaz Kapaklı Milli Eğitim Müdürlüğüne asaleten atanmış olup kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum. Rabbim mahcup etmesin.” notu düştü

İRFAN DANIŞMAZ KİMDİR?

1972 yılında Trabzon´da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul´da tamamladı. 19 Mayıs Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji bölümünü bitirdi. 1998 yılında İstanbul Sarıyer´de Sınıf Öğretmeni olarak öğretmenliğe başladı. 2008 yılında Müdür Yardımcısı oldu. 2009 yılında Müdür Vekili oldu. 2011 yılında Sarıyer Kaymakamlığı AB Koordinasyon ve Projeler sorumlusu olarak görev aldı. Yeditepe Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi bölümünde yüksek lisansını (Okul Müdürlerinin Yeterliliklerinin Öğretmenler Açısından Değerlendirilmesi) tezli olarak tamamladı. 2012 Şubat ayında Beykoz ilçesine okul müdürü olarak atandı. 2014 Yılı Sınava dayalı Şube Müdürlüğü Atamalarında Tekirdağ İli Çerkezköy İlçesine Şube Müdürü olarak atandı. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kamuoyu
Kamuoyu - 6 ay Önce

Layık olduğu yere gitti!!!

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306