Miniklerin gösterisi beğeniyle izlendi

Çerkezköy Müjgan Serkan Karagöz Anaokulu öğrencilerinin hazırladıkları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programı beğeniyle izlendi.

Miniklerin gösterisi beğeniyle izlendi

Çerkezköy Bakış - Müjgan Serkan Karagöz Anaokulu tarafından Halk Eğitimi Merkezi’nde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliği düzenledi. Programa hayırsever Müjgan ve Serkan Karagöz çifti, öğretmenler ve öğrenci velileri katıldı.
Programda açılış konuşmasını yapan Serkan Karagöz, “Atatürk, özellikle çocuklarımıza 23 Nisan’ı hediye etmesiyle bizlerin bugünkü Cumhuriyetin birer neferleri olarak yaşatmıştır. Kendisine buradan bir kez daha rahmet diliyorum. İyi ki böyle bir şey yapmış. Biz önce burada bulunan çocuklarımızla gurur duyuyoruz. Çünkü o çocukları siz yetiştirdiniz. Biliyoruz ki bu çocuklar geleceğin bu ülkenin, temellerini atacaktır. Bu ülkeye hakim, savcı idareci olacaklardır. Dolayısıyla hepimizin gurur kaynağı olacaklar. Ben ve eşim böyle bir okul yaptırmaktan gurur duyuyoruz. Öğretmenlerimizle, sizlerle gurur duyuyoruz. Hepinize birlikte nice bayramlar geçirmenizi diliyorum. Burada bizleri yalnız bırakmadığınız için de ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.
Karagöz’ün konuşmasının ardından minik öğrenciler, hazırladıkları birbirinden güzel ve eğlenceli oyunları sergiledi. Aileler ise gurur duyarak çocuklarının gösterisini izledi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510