Sağlık Bakanlığından ‘Sağlık Çocuk’ dergisi

Sağlık Bakanlığı tarafından ilk olarak 2017 yılının Haziran ayında okuyucuyla buluşan ‘Sağlık Çocuk’ dergisi yayın hayatına aylık sayılarıyla devam ediyor.

Sağlık Bakanlığından ‘Sağlık Çocuk’ dergisi

Çerkezköy Bakış - Şuana kadar 7 sayı çıkaran ‘Sağlık Çocukdergisinin 8. Sayısı hazırlanıyor. Dergi 8-11 yaş grubu çocuklarda sağlık okuryazarlığını artırmak ve sağlıklı yaşam bilincini geliştirmek amacı ile yayınlanmayı sürdürüyor.

SAĞLIK ÇOCUK DERGİSİNDE YER ALAN BÖLÜMLER

Sağlık Çocuk dergisinde yer alan bölümler; Dünyadan Ne Haber, Havalı Bilgiler, Gözlem, Sağlık Sokağı Çocukları, Ben de Çizerim, Bir Dünya Oyun, Seni Yerim-Ellerime Sağlık, Okul Günlüğüm, Muhteşem Dönüşüm, Bulmacalar-Oyunlar, Çetin ile Ceviz, Tarihte İlkler, Barkın ve Beş Parmak, Bu Eller Kimin, Doktor Demir ve Çinko, Tam Bize Göre, Ya Sen Olsaydın, Hayvanlar Alemi, Meraklı Masallar ve Bilim Kurdu.

NASIL ABONE OLABİLİRİM?

Sağlık Bakanlığı, dergiye abone olmak için, www.saglikcocuk.saglik.gov.tr web sitesindeki abonelik formunu doldurarak, dergideki abonelik formunu doldurup keserek posta yoluyla, yada web sitesindeki formu çıktı alıp doldurarak T.C. Sağlık Bakanlığı Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğü, Sağlık Bakanlığı Bilkent Yerleşkesi Üniversiteler Mah. 6001. Cadde No: 9 No: 4 Bilkent-Çankaya/ Ankara adresine gönderilerek abonelik işlemlerinin yapılabileceğini bildirdi.

7 DERGİ OKUYUCUYLA BULUŞTU

Dergi İlk olarak; hoplarım zıplarım en uzağa sıçrarım sayısı ile çocuklarla buluştu. Ardından mevsimler dönüşüyor, gezgin kuklalar damlataş mağarasında, pırıl pırıl eller sağlıklı gülüşler, 23 Nisan, 19 Mayıs Atatürk’ü anma gençlik ve spor bayramı(sağlık için hareket et), güvenli gıda tüket dergileriyle okuyucularıyla buluşmayı sürdürüyor.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Esme kejji
Esme kejji - 9 ay Önce

Abi yabancılara oluyormu biz denedikte olmadı

Zeynel Abidin Bilge
Zeynel Abidin Bilge - 5 ay Önce

Güzel

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510