Tekirdağ 4’üncüsü oldular

Özel ÇOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ‘Bir Fikrim Var Projesi’nde Tekirdağ 4’üncüsü oldu.

Tekirdağ 4’üncüsü oldular

Çerkezköy Bakış - Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Trakya Kalkınma Ajansı İşbirliği ile düzenlenen “Bir Fikrim Var” Proje Yarışması Final Programı ve Ödül Töreni Çorlu Halk Eğitimi Merkezi 15 Temmuz Kültür Merkezi’nde Yapıldı.
Toplam 322 projenin ön değerlendirmeye alındığı yarışmaya Özel ÇOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi de 9 projeyle katıldı. Özel ÇOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin 7 projesi ilk 50’ye kalırken, 1 projesi de ilk 8’e girerek Tekirdağ 4’üncüsü oldu.
Proje yarışması kapsamında, öğrenciler projelerinin sunumlarını yaptı. Jüri üyelerinin projeleri değerlendirmesi neticesinde; Süleymanpaşa Kadriye Nazif Gölge Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi birinci, Çerkezköy Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci, Malkara Hüsniye Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üçüncü, Özel Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi dördüncü, Çerkezköy Veliköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi beşinci, Süleymanpaşa Gündoğdu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi altıncı, Muratlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yedinci,

banner287
Özel Çorlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi sekizinci oldu.
Dereceye giren okullara hediyeleri protokol tarafından öğrencilere ve öğretmenlere verildi.
50 projenin yer aldığı serginin açılışı protokol ve jüri üyeleri tarafından yapıldı. Öğrencilerin danışman öğretmenleri nezaretinde emek vererek hazırladıkları projeler büyük takdir topladı.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510