Yaz döneminde öğrenciler bahçede

Çerkezköy Şehit Dinçer Ersoy İlkokulu’ndaki öğrenciler, öğretmenlerinin hazırladıkları etkinlikler ile okul bahçesinde yakar toptan, sek seke kadar pek çok oyun oynayarak yaz dönemine adaptasyon sağlıyor.

Yaz döneminde öğrenciler bahçede

Çerkezköy Bakış - Havaların ısınması ile beraber eğitim öğretim gören öğrencilerin okula adaptasyonu için Şehit Dinçer Ersoy İlkokulu öğrencileri, öğretmenleri eşliğinde okul bahçesinde birbirinden farklı oyunlar oynayarak zamanlarını okul içinde geçiriyorlar. Öğrenciler, mendil kapmaca, seksek, yakar top gibi pek çok eğlenceli oyunları oynayarak ders dışındaki saatlerde zamanlarını okulda geçiriyorlar.

“OKULU SEVDİRİYORUZ”

Yine ‘Okul Dışarıda’ etkinliği kapsamında yapılan faaliyetlere de devam eden öğrenciler, sınıf öğretmenlerinin hazırladıkları program eşliğinde eğitimlerinin bir bölümünü açık havada tamamlıyorlar. İlkokul öğrencilerinin yanı sıra anasınıfı öğrencileri de, derslerinin bir bölümünü bahçede geçiriyor.  Okul Müdürü Önder Ayaz, öğrencilerin sınıf dışında yapılan etkinlileri çok sevdiklerini ve ısınan havalardan dolayı sınıf yerine sınıf dışı faaliyetler okulu daha çok sevdirmek için çalıştıklarını söyledi.

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510