banner265

banner571

Liselilerden sokak hayvanlarına mama desteği

Seval Ahmet Çetin Fen Lisesi’nin koordinatör okul olarak katılım sağladığı, “Today or Mayday” isimli e twinning projesi kapsamında öğrenci grubu sokak hayvanları için mama karşılığı, üzerinde projenin ismi yazılı olan kalemleri dağıttı. Toplanan mamaların sokak hayvanlarına dağıtılmak üzere Çerkezköy hayvanseverler grubuna teslim edilecek.

EKONOMİ 17.03.2021, 18:09 Bakış Haber Merkezi
Liselilerden sokak hayvanlarına mama desteği
banner301

Çerkezköy Bakış- Eğitimdeki başarısıyla dikkat çeken Seval Ahmet Çetin Fen Lisesi, sosyal sorumluluk projelerinde de adından söz ettiriyor.
Seval Ahmet Çetin Fen Lisesi’nin koordinatör okul olarak katılım sağladığı, proje rehber öğretmeni Özge Fatma Sözcü ve öğrencilerden oluşan 11 kişilik “Today or Mayday “isimli e twinning projesi kapsamında yürütülen proje çalışmaları devam ediyor.
İklim değişikliğine ve sürdürülebilir materyal ve enerji kaynaklarına dikkat çekmek amacıyla düzenlenen proje bünyesinde 5 yabancı ülke ile ortak çalışmalar yürütülürken, öğrenciler çoklu kültürden oluşmuş gruplarda etkinlikler yapıyor. Etkinlikler kapsamında İngilizce öğretmeni Özge Fatma Sözcü rehberliğinde e twinning öğrenci grubu sokak hayvanları için mama karşılığı, üzerinde projenin ismi yazılı olan kalemleri dağıtarak proje hakkında bilgilendirici bir pano düzenledi. Toplanan mamaların sokak hayranlarına dağıtılmak üzere Çerkezköy hayvanseverler grubuna teslim edileceği ifade edildi. 

Kaynak: Çerkezköy Bakış
Yorumlar (0)
Namaz Vakti 05 Aralık 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P