Emniyete araç desteği

Çerkezköy Belediyesi ve Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü tarafından Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 4 araç tahsis edildi.

Emniyete araç desteği

Çerkezköy Bakış- Halkın can ve mal güvenliğinin teminatı olan polis teşkilatına, kamu kurum ve kuruluşları ile sanayicilerden destek devam ediyor.
Kamu düzeni ve asayişin temini için kesintisiz hizmet veren Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğüne, artan ilçe nüfusuna eş değer şekilde bir süre önce 100’e yakın yeni polis ataması yapılmıştı. Polis teşkilatı personel sayısını artırırken, bu artışa paralel olarak yeni kurulan ekipler için araç ihtiyacı da ortaya çıktı.
Bu kapsamda, Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü tarafından 3 adet resmi kamyonet araç ve Çerkezköy Belediyesi tarafından 1 adet sivil binek araç temin edildi. Kamyonetlerin teslimi için Çerkezköy OSB’de teslim töreni düzenlendi. Törene, ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, ÇOSB Müdürü Mehmet Özdoğan ve Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Ferhat Akın katıldı. Sözdinler, başarılar dileyerek araçların anahtarını Akın’a teslim etti. Akın’da desteklerinden dolayı Sözdinler’e teşekkür etti.