Emniyetten kaçak sigara operasyonu

Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri kaçak sigara satıcılarına göz açtırmıyor.

Emniyetten kaçak sigara operasyonu

Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri önceki gece Malkoçoğlu Caddesi üzerinde bulunan bir işyerine gece baskını yaptı. Yapılan baskında çeşitli markalarda 41 karton kaçak sigara ele geçirilirken, işyeri sahibi hakkında soruşturma başlatıldı. 

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri kaçak sigara satıcılarına göz açtırmıyor.

OPERASYON DÜZENLENDİ

Malkoçoğlu Caddesi üzerinde bulunan bir işyerinde kaçak sigara satıldığını öğrenen İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri önceki gece saat 23:00 sıralarında operasyon düzenledi.

41 KARTON SİGARA ELE GEÇİRİLDİ

Bir asayiş ekibi ve bir resmi ekip olmak üzere iki ekiple yapılan operasyonda kendi aracı ile kaçak sigara taşıyan ve işyerinde sattığı iddia ediyen Abdullah G. isimli şahıs Emniyet güçleri tarafından gözaltına alındı. Yapılan aramada ise farklı markalarda 41 karton kaçak sigara ele geçirilirken, kartonların içinden toplam 410 paket sigara çıktı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Ele geçirilen kaçak sigaralara Asayiş Büro Amirliği ekipleri el koyarken, kaçak sigara satışında bulunan Abdullah G. hakkında soruşturma başlatıldı.