Enerji verimliliği toplantısı yapıldı

Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından enerji tasarrufu ve verimliliği, enerji arz güvenliğinin sağlanması, dışa bağımlılık risklerinin azaltılması, çevrenin korunması ve iklim değişikliğine karşı mücadelenin etkinliğinin arttırılması amacıyla Çerkezköy'de enerji verimliliği toplantısı yapıldı.

Enerji verimliliği toplantısı yapıldı

Çerkezköy Bakış - Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından enerji verimliliği toplantısı yapıldı. Çerkezköy Halk Eğitimi Merkezi’nde yapılan toplantıya Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş, Tekirdağ İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Abdullah Nair, Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Çayhan Yıldırım ve okul müdürleri katıldı.

Toplantıda enerji tasarrufu ve verimliliği, enerji arz güvenliğinin sağlanması, dışa bağımlılık risklerinin azaltılması, çevrenin korunması ve iklim değişikliğine karşı mücadelenin etkinliğinin arttırılması amaçlandı. 2023 yılı ulusal strateji hedeflerimizin ve enerji politikalarının en önemli bileşenlerinden biri olan enerji verimliliği hakkında detaylı bilgilerin verildiği toplantıda, alınabilecek önlemler ve tasarruf tedbirleri hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.