Erdoğan'dan minik öğrencilere ziyaret

Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Erdoğan, önceki gün ilçede eğitim veren Özel Safa Kelebek Anaokulu ve Kreşi'ni ziyaret etti.

Erdoğan'dan minik öğrencilere ziyaret

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Erdoğan, önceki gün ilçede eğitim veren Özel Safa Kelebek Anaokulu ve Kreşi’ni ziyaret etti.

İLKİ ÇERKEZKÖY’DE AÇILDI

Milli Eğitim Müdürü Erdoğan, Çerkezköy Özel Safa Kelebek Anaokulu Kurucu Müdürü Faruk Aydın ve Safa Vakfı Çerkezköy Temsilcisi Tahir Eke tarafından karşılandı. Özel Safa Kelebek Kreş ve Anaokullarının Türkiye genelinde bir kurum olduğunu, ilki Çerkezköy’de açılan anaokullarının 17’ncisinin de Çorlu’da açıldığını ifade eden Kurucu Müdür Faruk Aydın, okulda verilen eğitimle ilgili Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Erdoğan’a bilgiler aktardı.

44 ÖĞRENCİYE EĞİTİM VERİLİYOR

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak 2 yıl önce eğitime başlayan anaokulunda Kur’an-ı Kerim ve değerler eğitimi ile okul öncesi eğitim verildiğini kaydeden Aydın, okulun 44 öğrenci ile eğitime devam ettiğini ifade etti. 

ÖĞRENCİLERLE SOHBET ETTİ

Okulla ilgili bilgi alan Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Erdoğan, daha sonra anaokulundaki minik öğrencilerle bir araya gelerek onlarla sohbet etti.