Erseçkin: Vatandaşlarımızın parası pul oldu

İYİ Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Yasemin Altın Erseçkin, elektrik ve doğalgaz zamlarıyla birlikte akaryakıt ve temel ihtiyaç ürünlerinde yaşanan zamların vatandaşlara büyük sıkıntı yaşattığını belirterek, 'Vatandaşlarımızın parası pul oldu. Vatandaşımız da, esnafımız da yaşanan zamlardan çok rahatsız.' dedi.

Erseçkin: Vatandaşlarımızın parası pul oldu

Çerkezköy Bakış- İYİ Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Yasemin Altın Erseçkin, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştirerek sorunlarını dinledi.

“VATANDAŞIMIZIN SESİ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Ziyaretlerde karşılaştıkları en büyük sorunun elektrik, doğalgaz ve akaryakıt zamlarındaki artış olduğunu ifade eden Erseçkin, “Pazarda bir kilo salatalık 35 liraya çıktı. Vatandaşlarımızın parası pul oldu. Vatandaşımız da, esnafımız da yaşanan zamlardan çok rahatsız. Alım gücü giderek düşerken, iktidar koltuklarda vatandaşların çığlıklarına kulak tıkıyor. Fakat, biz buradayız. Vatandaşımızın sesi olmaya devam edeceğiz. Çünkü biz bu kutlu yola dinlenmemek için yola çıktık. Asla yorulmayacağız. Asla yılmayacağız. Asla yıkılmayacağız. Milletimizden yetkiyi aldığımızda hak ettiğimiz Türkiye’ye mutlaka kavuşacağız. Yoksulluğun bir kadermiş gibi benimsetildiği bu düzeni hep beraber değiştireceğiz” ifadelerini kullandı.