Esnaf Odası Başkanı 16 Ocak'ta belli olacak

Çerkezköy Esnaf ve Sanatkrlar Odası Olağan Genel Kurulu, çoğunluk sağlanamadığı için ertelendi. Odanın yeni başkanı, 16 Ocak pazar günü çoğunluk aranmaksızın gerçekleşecek olan genel kurulda belli olacak. Başka bir aday çıkmazsa, başkanlık için mevcut başkan Ali Bozdağ ile Erkan Zümbül yarışacak.

Esnaf Odası Başkanı 16 Ocak'ta belli olacak

Çerkezköy Bakış - 8 Ocak cumartesi günü Yıldırım Beyazıt Mahallesi Namık Kemal Bulvarı Putzmeister yanındaki Çerkezköy Kapalı Spor Salonu’nda yapılması kararlaştırılan Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kurulu, çoğunluk sağlanamadığı için gerçekleşmedi. Genel kurul, 16 Ocak Pazar günü yine aynı salonda saat 13.30 ’da çoğunluk aranmaksızın gerçekleşecek.

İKİ ADAY VAR

Son yılların en heyecanlı oda seçimi olarak gözüken Çerkezköy Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığı için 22 yıldır başkanlık görevini sürdürdüğünü mevcut başkan Ali Bozdağ ile ilçe esnaflarından Erkan Zümbül karşı karşıya gelecek. İki isim de kulis çalışmaları yaparken, başkan 16 Ocak pazar günü akşam saatlerinde belli olacak. Genel kurula çok sayıda üyenin katılması bekleniyor.