Ev soyup uyuşturucu alan zanlı serbest kaldı

Kapaklı Atatürk Mahallesi Gözde Sokak'ta bulunan bir ikametten 19 Ocak tarihinde hırsızlık yaptığı iddia edilen Ş.A (24) isimli şahıs, Çerkezköy'deki ikametinde yakalandı.

Ev soyup uyuşturucu alan zanlı serbest kaldı

Kapaklı Atatürk Mahallesi Gözde Sokak’ta bulunan bir ikametten 19 Ocak tarihinde hırsızlık yaptığı iddia edilen Ş.A (24) isimli şahıs, Çerkezköy’deki ikametinde yakalandı. Evde yapılan aramada 17,5 gram eroin ele geçiren Kapaklı Polisi şahsı gözaltına aldı. Önceki gün adliyeye çıkarılan zanlı adli kontrol ile serbest bırakıldı.

Çerkezköy Bakış - Kapaklı’da ev hırsızlığına karıştığı ve çaldığı altın, para ve diğer eşyalara karşılık eroin aldığı iddia edilen 24 yaşındaki zanlı yakalandı.

10 BİN TL’LİK HIRSIZLIK YAPTIĞI İDDİA EDİLDİ

İddiaya göre Kapaklı Atatürk Mahallesi Gözde Sokak üzerinde bulunan bir ikamete giren 24 yaşındaki Ş.A. isimli şahıs, girdiği evin yatak odasından nakit para ve yaklaşık 10 bin TL’lik ziynet eşyası çaldı.

KAMERALARA TAKILDI

Hırsızlık yaptığı binanın güvenlik kameralarına takılan zanlının kimliğini tespit eden Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği Ekipleri, şahsın daha sonra Çerkezköy’de ikamet ettiğini belirledi. Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde ikamet eden 24 yaşındaki zanlının evine baskın yapan polis, zanlıyı gözaltına alırken evde yapılan aramada da 17,5 gram eroin ele geçirdi. Polis yaptığı soruşturmada zanlının eroin almak için hırsızlık yaptığı bilgisine ulaştı.

SERBEST BIRAKILDI

Gözaltına alınan zanlı önceki gün Çerkezköy Adliyesi’ne sevk edilirken, adli kontrol ile serbest bırakıldı.

Yorumlar 1
çerkezköy 03 Şubat 2016 09:06

neden?