Finallere katılmaya hak kazandılar

Türkiye Liseler Arası Basketbol Şampiyonası'nda finallere katılmaya hak kazanan Özel Çerkezköy Uğur Anadolu Lisesi Kız Basketbol Takımı, Belediye Başkanı Vahap Akay'ı ziyaret etti.

Finallere katılmaya hak kazandılar

Çerkezköy Bakış - Şubat ayı içerisinde Balıkesir’de düzenlenen Türkiye Liseler Arası Basketbol Şampiyonası’nda rakiplerini geride bırakarak 22-26 Mart tarihleri arasında Kayseri’de yapılacak olan Türkiye Liseler Arası Basketbol Şampiyonası finallerine katılmaya hak kazanan Özel Çerkezköy Uğur Anadolu Lisesi Kız Basketbol Takımı, Kampüs Müdürü Kadir Reis Zenginal, Takım Koçu Ercan Çete ve Beden Eğitimi Öğretmeni Ebru Mutlu ile birlikte Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret etti.

FİNALLERDE BAŞARILAR DİLİYORUM

Özel Çerkezköy Uğur Anadolu Lisesi Kız Basketbol Takımı’nın Türkiye Liseler Arası Basketbol Şampiyonası yarı finallerinde başarılı olarak Kayseri’de yapılacak olan finallere katılacak olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Vahap Akay, “Özel Çerkezköy Uğur Anadolu Lisesi Kız Basketbol Takımımızın başarısı hepimizi sevindirdi. İnşallah Kayseri’deki finallerden derece ile dönerler. Özel Çerkezköy Uğur Anadolu Lisesi Kız Basketbol Takımımıza ve basketbolcularımıza finallerde başarılar diliyorum” dedi.

HEDEFİMİZ İLK 3 SIRA

Kayseri’de yapılacak olan 8’li finallerde hedeflerinin ilk 3 olduğunu belirten Özel Çerkezköy Uğur Okulları Kampüs Müdürü Kadir Reis Zenginal, “Kızlarımız önce Tekirdağ Şampiyonu oldular. Ardından da yarıfinallerde başarılı olarak Kayseri’de yapılacak olan 8’li finallerde kentimizi ve Tekirdağ’ımızı temsil etmeye hak kazandılar. İnşallah finallerde ilk 3’e girerek, Çerkezköy’e kupa ile döneriz” ifadelerini kullandı.