Futbolcu kızlardan Akay'a ziyaret

Çerkezköy 1923 Gençlikspor Kulübü Başkanı Zeki Yazgaç ve Kulüp Yöneticisi Nurettin Gürbüz, Bayan Futbol Takımı sporcuları ile birlikte Belediye Başkanız Vahap Akay'a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Futbolcu kızlardan Akay'a ziyaret

Çerkezköy Bakış - Amatör spor kulüplerine ve sporculara verdiği destekten dolayı Belediye Başkanı Vahap Akay’a teşekkür eden Çerkezköy 1923 Gençlikspor Kulübü Başkanı Zeki Yazgaç, “Çerkezköy’de Bayan Futbolu alanında hızlı adımlarla ilerliyoruz. Milli takıma sporcu gönderdik. Bu başarılarımız nedeni ile Milli Takım hocalarımız önümüzdeki günlerde Çerkezköy’e gelerek panel düzenleyecekler. Sizi de bu panelde aramızda görmekten mutluluk duyarız” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Vahap Akay, “Çerkezköy Belediyesi olarak spora ve sporcuya desteğimiz devam edecektir. Bu destekler kapsamında 29 Ekim Spor Kompleksi’nin yanında suni çim futbol sahası yaparak kentimizdeki amatör spor kulüplerinin kullanımına sunduk. Fakat yeterli değil. Kentimize bir futbol sahası daha kazandırmak için çalışmalarımız devam ediyor” ifadelerini kullandı.
Ziyaret sonunda Çerkezköy 1923 Gençlikspor Kulübü Bayan Futbol Takımı sporcuları, Belediye Başkanımız Vahap Akay’a, üzerinde adının yazılı olduğu forma hediye etti.