"Çanakkale ruhu" Türkiye'yi 4'üncü kez dolaştı "Çanakkale ruhu" Türkiye'yi 4'üncü kez dolaştı

FOX TV'nin sevilen dizisi Gaddar, 19. bölümüyle ekranlara geldi. Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan ve Onur Saylak gibi isimlerin yer aldığı dizide heyecan doruğa çıktı. Dağhan, yeni hedefinin Enver olduğunu öğrenince büyük bir şok yaşadı. Aydan'ın bebeği aldıracağını düşünen Dağhan ve Mesut ise, ona engel olmak için zamanla yarışmaya başladı. Peki, Gaddar 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aydan bebeği aldırdı mı? Mesut ve Enver öldü mü?

Gaddar 20. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Gaddar son bölümde; Dağhan, hedef olmaktan kurtulmak için Müdür ile iş birliği yaparak Şirket'e ulaşmaya çalıştı. Bu sırada Enver'in babasına olan nefreti daha da katlanarak büyüdü. Müdür ve Kurt, Leyla'nın da yardımıyla Şirket'le anlaşma yolunu denedi. Ancak Dağhan, Leyla'nın tehlikeye atılmasına şiddetle karşı çıktı. Yağmur'un sancılarının başlaması üzerine hastaneye gitmek zorunda kalan Dağhan ve Enver, Şirket'in adamları tarafından fark edildi. Aydan ile bebeği konusunda konuşmak isteyen Dağhan'ın karşısına çıkan yeni bir tehlike ise, Aydan'ın kafasının daha da karışmasına neden oldu. Aydan'ı Dağhan'dan ve bebekten uzaklaştırmak isteyen Oya ise, elinden gelen her şeyi yapmaya devam etti. Aydan'ın bebeği aldıracağını düşünen Dağhan, Mesut'la birlikte onu durdurmak için harekete geçti. Ancak bu girişimleri, onları da Şirket'in hedefi haline getirdi.

Gaddar 20. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandığında FOX TV'nin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından izlenebilecek.

Gaddar dizisinin 19. bölümü, bu akşam 20:00'de NOW TV'de izleyicilerle buluşuyor. Yeni bölümü kaçırmamak için NOW TV'yi takip edin ve Gaddar 20. bölüm fragmanını izlemek için bağlantıyı tıklayın. Gaddar 19. bölüm, full HD ve kesintisiz izlemek için Now TV'yi ziyaret edin.

Kaynak: HABER MERKEZİ