Geleneksel ÇOSB futbol ve tenis turnuvaları başladı

Çerkezköy Organize Sanayi Bölge (ÇOSB) Müdürlüğü tarafından, bölgedeki birlik ve dayanışmayı artırmak yönünde gerçekleştirilen futbol ve tenis turnuvaları başladı.

Geleneksel ÇOSB futbol ve tenis turnuvaları başladı

Çerkezköy Bakış - Oldukça heyecanlı karşılaşmaların yaşandığı Futbol Turnuvası’nın bu yıl 12’ncisi, Tenis Turnuvası’nın ise 11’incisi düzenleniyor. ÇOSB Sosyal Tesislerindeki futbol sahası ve tenis kortlarında oynanan turnuvaya firmalardan da oldukça büyük destek geliyor.
 

20 TAKIM KATILDI

Futbol Turnuvasına 20 takım katılıyor. Turnuvaya katılan firmaların isimleri şöyle: “3M, ACT Metal, Akbaş Tekstil, Akhan Tekstil, Almodo, Bross, Coko-Werk, Deva, Emre Tekstil, Hattat Traktör, Hema Endüstri, Hyosung, İreks Gıda, Kluber, Koçak Farma, Öznur Kablo, Pharmactive, Teknovet, Uğurteks, Vem İlaç.”
 

TENİS TURNUVASU 5 AYRI KATEGORİDE YAPILACAK

ÇOSB tarafından bu yıl 11.si düzenlenen tenis turnuvasına da ilgi oldukça yoğun oldu. 5 ayrı kategori halinde yapılan Tenis Turnuvası’nın da kategori isimleri ve katılım sayıları şöyle: Yeni Başlayan Erkekler Kategorisi: 18 kişi, İleri Seviye Erkekler Kategorisi: 30 kişi, Bayanlar Kategorisi: 15 kişi, Karışık Çiftler Kategorisi: 8 çift, Çift Erkekler Kategorisi: 11 çift.

Yorumlar 1
Ilgili 26 Temmuz 2017 23:56

Nerede yapiliyor bu maclar hali saga nerede