Gençler Kaymakam Duru'yu fena terletti

Çerkezköy Kaymakamı Murat Duru, 15-21 Mayıs Gençlik Haftası kutlamaları kapsamında gençlerle bir araya geldi. Kaymakam Duru, burada gençlerle masa tenisi oynadı. Gençlikt yılarında masa tenisi oynayan Duru'yu genceler oldukça terletti.

Gençler Kaymakam Duru'yu fena terletti

Çerkezköy Bakış - Kaymakam Murat Duru, Çerkezköy Belediyesi 29 Ekim Spor Kompleksi’nde gençlerle bir araya gelip, onlarla spor yaptı.

“KAYMAKAM AMCALARINI TERLETTİLER”

Kaymakam Duru, yaptığı açıklamada, “15-21 Mayıs Gençlik Haftası kutlamaları kapsamında Tekirdağ ve Türkiye müsabakalarında dereceleri olan Trakya Anadolu Lisesi 2. sınıfta öğrenimlerine devam eden Çerkezköy Belediye Gençlik Spor Kulüp’ünün başarılı sporcuları Buse Fidan ve Sıla Günteki kızlarımızla masa tenisi oynayıp onların moral ve motivasyonlarını artırmaya çalıştık. Yaptığımız maçta kızlarımız orta ve lise yıllarında derecesi olan kaymakam amcalarını terlettiler. Maç sonrasında Çerkezköy Belediye Gençlik Spor Kulübü Başkanı Şahin Yılmaz ve sporcu kızlarımızla sohbet ettik. Kulüp başkanı kulübün çalışmaları ve spor tesisleri hakkında bilgi verdi. Bizler de hayatının her safhasında spor yapan bir insan ve yönetici olarak spora, sporculara ve kulüplerimize her zaman destek olup yanlarında olacağımızı ifade ettik. Ayrıca yavrularımıza ve kulüp başkanına gönülden başarı diledik” dedi.