Gençlik Kolları erzak dağıttı

AK Parti Çerkezköy İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından hazırlanan erzak paketleri ihtiyaç sahiplerini dağıtılırken, AK Partili gençler vatandaşların evlerine de misafir oldu.

Gençlik Kolları erzak dağıttı

Çerkezköy Bakış - Bu yıl "Bereketi Paylaşalım, İyilikte Buluşalım" sloganı ile vatandaşların evlerine misafir olan AK Parti Çerkezköy İlçe teşkilatı, geleneksel hale getirdikleri bu programı devam ettiriyorlar.
AK Parti Çerkezköy Gençlik Kolları Başkanı Rengin Güler ve beraberindeki Gençlik Kolları üyeleri ilçedeki mahallelerde ihtiyaç sahibi ailelere ulaşıp, erzak yardımı yapıyor.  Ramazan ayının birlik ve beraberliğin sembolü olduğunu ifade eden Gençlik Kolları Başkanı Rengin Güler, “Sofra ziyaretlerimiz ile vatandaşlarımızın evlerine misafir oluyor, sofralarını paylaşıyor oruçlarımızı birlikte açmaya devam ediyoruz.  Amacımız ihtiyaç sahibi insanlara ulaşarak onların gönüllerine misafir olabilmek. “ diye konuştu.

Yorumlar 1
Vatandaş 14 Haziran 2017 08:34

Bu güzel davranış için emeği geçenlere teşekkür ederim fakat büyüklerimiz bize her zaman şu nasihatı verirdi "sağ elin verdiğini sol el bilmez". Lütfen bu gibi yardımlarınızı gösteriye çevirmeyin.