Bakış, seçim sonuçlarını duyuracak

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçim sonuçlarını en hızlı ve doğru şekilde kamuoyuna aktaran Bakış Gazetesi, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimi sonuçlarını özel yayınla duyuracak.

Bakış, seçim sonuçlarını duyuracak

Çerkezköy Bakış - 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçim sonuçlarını en hızlı ve doğru şekilde kamuoyuna aktaran Bakış Gazetesi, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimi sonuçlarını özel yayınla duyuracak.

Bakış Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akif Aldoğan, daha önceki seçimlerde Bakış Gazetesi’nin sonuçlarının YSK sonuçlarıyla örtüştüğünü, 31 Mart seçimlerine de aynı hassasiyetle hazırlandıklarını söyledi.

banner287
Aldoğan, yaptığı açıklamada: “Geniş ve tecrübeli kadromuzla, doğruyu en hızlı şekilde aktarmak için hazırlıklarımızı tamamladık. Türkiye Geneli başta olmak üzere, Tekirdağ, Çerkezköy ve Kapaklı sonuçlarını yapacağı canlı yayın ve internet sitelerinden takipçilerine duyuracak. Ekibimize başarılar diliyorum. Ayrıca, seçimlerin bölgemize, ilçelerimize ve memleketimize hayırlar getirmesini dilerim.” dedi.

Bakış Gazetesi, Mahalli İdareler Genel Seçimi sonuçlarını TE Bilişim ve Anadolu Ajansı işbirliği ile hazırlanan seçim modüllerinden www.cerkezkoybakis.com.tr ve www.kapaklibakis.com.tr internet adreslerinden duyuracak.

Öte yandan, Çerkezköy Bakış ve Kapaklı Bakış Gazeteleri Facebook sayfalarında, Yüksek Seçim Kurulu’nun yayın yasağını kaldırdığı dakikadan itibaren tüm partilerin sonuçlarını canlı yayınla takipçilerine aktaracak.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2019, 13:39

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa
Mustafa - 6 ay Önce

Gerek yok Akp Q chp D olucak

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510