Beşir Derneği’nden ziyaret

Beşir Derneği Çerkezköy Temsilciliği, Miraç Kandili dolayısıyla gazetemizi ziyaret etti.

Beşir Derneği’nden ziyaret

Çerkezköy Bakış - Beşir Derneği Çerkezköy Temsilcisi Cemil Pıtırlı, Basın Yayın sorumlusu Olcay Arabacı, Dernek gönüllüsü Muharrem İpekçi’den oluşan heyet gazetemizin Sorumlu Yazıişleri Müdürü Mehmet Akif Aldoğan’ı ziyaret etti. 

80 AİLEYE YARDIM

Ziyaret sırasında yaptıkları çalışmalardan da bahseden Pıtırlı, Çerkezköy ve Kapaklı’da 80 aileye her ay gıda yardımı yaptıklarını ve bu sayının günden güne artması için çalıştıklarını anlattı. 80 ailenin gıda ihtiyaçlarını her ay markete benzer BEŞİR Derneğine ait depoda yaptıklarını belirten Pıtırlı, “Veliköy Organize Sanayi Bölgesinin içerisinde bulunan yardım depomuzda bulunan ürünleri aileler kendi ihtiyaçlarını marketten yaparmış gibi raflardan seçerek ihtiyaçları olan ürünleri alıp çıkıyorlar.” diye konuştu.

MADDE BAĞIMLILARINI HAYATA KAZANDIRIYORUZ

Beşir Derneği olarak madde bağımlısı gençleri hayata kazandırmak için büyük adımlar atıklarını belirten Pıtırlı, sözlerine şu şekilde devam etti. “Bizler madde bağımlısı kardeşlerimizi bu hayatta var kabul ederek onların zaman içerisinde kaybolmalarını değil, onlarında bir şekilde bu hayata bağlanmalarını ve evlerine yiyecek ekmek götürmelerini sağlıyoruz. Birçoğu vatandaşımız bu kardeşlerimize iş ve aş imkânı sağlamayı seçmedikleri için bizlerde onları bu hayata kazandırma konusunda öncülük sağlayarak bağımlılıklarından kurtularak bu Dünya da var olduklarını ve tutunmalarını sağlıyoruz.” diye konuştu. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çerkezköy Bakış Gazetesi Yazıişleri Müdürü Mehmet Akif Aldoğan, heyete çalışmalarında başarılar diledi. 
 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2018, 18:03

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510