Bir ‘yön’ harflerimiz eksikti

Çerkezköy Belediyesi tarafından 6 yol kavşağındaki göbeğe, ‘K-G-D-B’ harfleri yerleştirildi. Harflerin görenler ilk başta bir anlam veremedi. Daha sonra ise bu harflerin yönleri ifade ettiği belirlendi.

Bir ‘yön’ harflerimiz eksikti

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi tarafından tek yön projesi kapsamında 6 Yol kavşağındaki göbek genişletildi. Ardından da buraya zeytin ağacı dikildi. Daha sonrada ağacın çevresine Kuzey, Güney, Doğu ve Batı yönlerini ifade eden harfler kondu. Bu harflerin gereksiz olduğun belirten vatandaşlar tepki gösterdi.
Vatandaşlar, “İlçede yapılması gerekten daha önemli işler varken,  belediye gereksiz bir harcama ile yönleri gösteren harfler  koymuş. Kimsenin yönüne ihtiyacı yok. Yön ile de kimse yolunu bulmuyor. Vatandaşın parası boşuna çöpe gitti.” dediler. 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 1 yıl Önce

O dort harf niye bu kadar zorunuza gitti..gayet guzel bir gorsellik kazandirilmis meydana

son kez okuyorum
son kez okuyorum - 1 yıl Önce

çok taraflı haber yapıyorsun , biraz dürüst ol. bu gazaeteyi son kez okuyorum

Rıdvan Rıdvan
Rıdvan Rıdvan - 1 yıl Önce

Halkmış hangi halk bunu söylüyor, çakma çıkma toplama halk mı? İçine ettiler Çerkezköy'ün bir önceki soyguncuya kimsenin gıkı çıkmıyordu kiralarda yaşarken birden bire yüzlerce daire villa araba sahibi oldu ama kimse çıkıp da gıkını çıkarmadı paralarımızı çalıyor diye, çünkü çöpe atıyor diyen yalakalar da nemalanıyordu. Son onlarca yıldır Çerkezköy'ün başına Belediye Başkanı olarak gelen en dürüst en çalışkan ve en namuslu kişi. Benim paramı atıyorsa çöpe atsın kardeşim en azından gözümün önünde olsun, cebe atacağına çöpe atsın. Bu arada not olarak belirteyim ne CHP liyim nede Çerkezköylü.

Ziya
Ziya - 1 yıl Önce

Yine bakis gazetesi yine yıla damgasını vuracak bir haber..

Hadi oradan
Hadi oradan - 1 yıl Önce

O lafı bence halk değil siz söylediniz mesela haber yapılması gereken çok şey varken siz neden böyle birşeyi haber yapıyorsunuz

vatandaş
vatandaş - 1 yıl Önce

Fotoğrafı o kadar güzel çekmişsiniz ki yapılan işin ne kadar güzel olduğu apaçık meydana çıkmış. Ayrıca Ankara'ya yapılan dinozor heykelinin vatana millete ne kadar faydalı olduğu dün gibi aklımda

saadet'li
saadet'li - 1 yıl Önce

Bu bakış gazetesi resmen ak partinin arka bahçesi. tarafsızlık diye birşey yok. gazeteci olmak tarafsızlığı gerektirir. öğe'yi koyarkan binbir şakrabanlıkla başlık atarsınız diğer partileri yerin dibine gömersiniz.
Biz çerkezköyde ak partinin belediyeyi yönettiği zamanları da iyi biliriz her yer göl oluyordu kaldırımlar berbattı sokaklarda gezilmiyordu hey yavrum heyyyy..

ismail
ismail - 1 yıl Önce

Yapılanı bir defada beğenin eleştirmeyin...


SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510