banner265

banner571

Emniyete iki araç tahsis edildi

Çerkezköy Emniyet ve Asayiş Hizmetlerini Destekleme Derneği, Polis Haftası dolayısıyla İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne iki adet araç tahsis etti. İlçe Emniyet Müdürü Sertan Topkaya, desteklerinden dolayı dernek yönetimine teşekkür etti.

GENEL 08.04.2021, 17:23 08.04.2021, 17:59 Bakış Haber Merkezi
Emniyete iki araç tahsis edildi
banner301

Çerkezköy Bakış- Çerkezköy Emniyet ve Asayiş Hizmetlerini Destekleme Derneği Başkanı Gürkan Yılmaz ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Polis Haftası dolayısıyla Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Sertan Topkaya’yı ziyaret etti,

Ziyaret kapsamında Çerkezköy Emniyet ve Asayiş Hizmetlerini Destekleme Derneği tarafından kiralanan iki araç,  Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne tahsis edildi. Emniyet hizmetlerinin daha etkin ve verimli yürütebilmesi amacıyla tahsis edilen araçların Merger Ayakkabı ve Başoğlu Kablo’nun desteği ile kiralandığı belirtildi.

Derneğin, Çerkezköy’de emniyet ve asayiş hizmeti veren birimleri maddi ve manevi yönden güçlendirmek, emsallerine örnek çağdaş hizmetin koşullarına cevap verecek hale gelmesine yardımcı olmak amacıyla geçtiğimiz şubat ayında kurulduğunu ifade eden Çerkezköy Emniyet ve Asayiş Hizmetlerini Destekleme Derneği Başkanı Gürkan Yılmaz, hizmetlerin ihtiyaçlar doğrultusunda devam edeceğini kaydetti.

İlçe Emniyet Müdürü Sertan Topkaya da, desteklerinden dolayı Çerkezköy Emniyet ve Asayiş Hizmetlerini Destekleme Derneği Başkanı Gürkan Yılmaz ve yönetimine teşekkür etti.

Kaynak: Çerkezköy Bakış
Yorumlar (0)
Namaz Vakti 05 Aralık 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P