İhtiyaç sahibi 6 bin 500 kişi giydirildi

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Mithatpaşa Caddesi üzerinde faaliyetine devam eden Kapaklı Belediyesi Sevgi Eli Yardım Mağazasını ziyaret ederek, çalışmalar hakkında personelden bilgiler aldı.

İhtiyaç sahibi 6 bin 500 kişi giydirildi

Çerkezköy Bakış - Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde 2016’yılı Haziran ayında hizmete açılan Sevgi papim.net Eli Yardım Mağazası aracılığıyla 6 bin 500 vatandaşa giyecek yardımında bulunulduğunu belirten 
başkan Mandalı, “Vatandaşlardan gelen ürünler mağazamızda ihtiyacı olan vatandaşlarımıza ücretsiz olarak verilmektedir. İkametgâh, yoksulluk belgesi ve kimlik belgesi ile gelen her vatandaşımıza yardım yapılmaktadır. Sevgi Eli Yardım Mağazamız Cuma günleri 12.00’a kadar, haftanın diğer günleri de 08.00’dan 17.00’a kadar hizmet vermektedir.''  dedi.

banner287
“SEVGİ ELİ YARDIM MAĞAZALARIMIZI ÇOK ÖNEMSİYORUZ”

Başkan Mandalı açıklamasının devamında, “Sosyal Belediyeciliğin önemli projelerinden biri olan Mithatpaşa Caddesi üzerindeki Sevgi Eli Yardım Mağazamızı ve Karaağaaç mahallemizde açtığımız mağazalarımızı çok önemsiyoruz. Mağazalarımızın sayesinde 6 bin 500 ihtiyaç sahibi ailemize ulaşarak destek olduk gönüller ve dualar aldık. Dilerim gün geçtikçe daha da fazla kişiye ulaşır, ihtiyacı olan vatandaşlarımızı mutlu ederiz. Sevgi Eli Yardım Mağazamızda ayrım yapmadan herkese hizmet ediyoruz. Sizlerde, giymiyorsanız getirin ihtiyacı olanı sevindirin.” dedi.
 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2018, 17:43

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306