İlk toplantı Çerkezköy’de

Milli Görüşün lideri eski Başbakanlardan merhum Necmettin Erbakan’ın oğlu Erbakan Vakfı Genel Başkanı Fatih Erbakan 22 Nisan günü Çerkezköy’e gelecek.  Vakfın Çerkezköy temsilcisi Metin Yaşar, ‘Milli Görüş İkinci 40 Yıl’ konferansının ilkinin Çerkezköy’den başlayacağını belirtti. 

İlk toplantı Çerkezköy’de

Çerkezköy Bakış - Erbakan Vakfı Çerkezköy Temsilcisi Metin Yaşar, Erbakan Vakfı Kapaklı Temsilcisi Faruk Öztürk, Erbakan Vakfı Çerkezköy Eğitim Birim Başkanı Hüseyin Çakmak ve Erbakan Vakfı Çerkezköy Gençlik Kolları Başkanı Bünyamin Sönmez, Erbakan Vakfı Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın katılımı ile gerçekleşecek olan vakıf temsilcilik binası açılışı ve ‘Milli Görüş İkinci 40 Yıl’ konferansı’ ile ilgili bilgi vermek için Çerkezköy Bakış Gazetesini ziyaret etti. 

22 NİSAN PAZAR PROGRAM DÜZENLENECEK

22 Nisan Pazar günü gerçekleştirilecek olan Erbakan Vakfı Çerkezköy Şubesi’nin açılışını Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan yapacak. Açılışın ardından Çerkezköy Halk Eğitim Merkezi’nde ‘Milli Görüş İkinci 40 Yıl’ı konulu konferans düzenlenecek. Konferansta Erbakan’ın Türkiye’nin gündemi ve Türkiye’nin sorunları ile ilgili geniş çaplı bir konuşama yapması bekleniyor.

İKİNCİ 40 YIL TOPLANTISI TRAKYA’DAN BAŞLIYOR

İkinci 40 Yıl toplantılarını Trakya’dan başlıyor olmasından dolayı büyük bir mutluluk yaşadıklarını belirten Çerkezköy Temsilcisi Metin Yaşar, “Bizim için büyük bir gurur. Daha önce Sayın Fatih Erbakan çok fazla şehirde, çok fazla konferans yaptı. Ancak ilk ve Trakya’dan başlayan bu konferans bizim için çok önemli ve kıymetli. Çerkezköy’de yapılacak olan bu konferansa herkesi davet ediyoruz.” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gazetemizin Yazıişleri Müdürü Mehmet Akif Aldoğan ise Yaşar ve beraberindekilere çalışmalarında başarılarını dileyerek iyi temennilerde bulundu. 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510