Kentpark’ta ilk tiyatro

Çerkezköy Belediyesi’nin Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında Kentpark’ta ‘Baş Belaları’ adlı tiyatro oyunu Çerkezköylü sanatseverlerle buluştu. Baş Belaları aynı zamanda Kentpark’ta sahnelenen ilk tiyatro oyunu oldu.

Kentpark’ta ilk tiyatro

Çerkezköy Bakış - Kentpark’ta sahnelenen Baş Belaları adlı tiyatro oyununu Belediye Başkanı Vahap Akay, Belediye Başkan Yardımcısı Enver Bayram ile birlikte Meclis Üyeleri ve tiyatro severler büyük bir beğeni ile izlerken, komedi tarzındaki iki perdelik oyunu izleyen vatandaşları bol bol kahkaha attılar.
İrfan Kangı’nın yönetmenliğini yaptığı Baş Belaları isimli iki perdelik tiyatro oyununda Yosi Mizrahi, İpek Tanrıyar ve Dost Elver rol aldı. Aynı evde yaşamaya başlayan bir çiftin hayatları ne kadar değişebildiğini ve nasıl mahvolabilir duruma geldiğini anlatan Baş Belaları adlı oyunun sonunda Belediye Başkanı Vahap Akay tarafından oyuncular Yosi Mizrahi, İpek Tanrıyar ve Dost Elver’e teşekkür edilerek, çiçek takdim edildi.
Burada kısa bir konuşma yapan Akay, “Güzel bir ramazan akşamında beraber olduk. Güzel bir geceydi ancak her şey daha güzel olacak. Çok teşekkür ederiz.” dedi.   

banner287

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510