Öğe: Çalmadık kapı bırakmayacağız

AK Parti Tekirdağ Milletvekili adayı Abdullah Öğe, Tekirdağ’ı karış karış dolaşmayı sürdürüyor. Tekirdağ’ın 11 ilçesini adım adım dolaşan Öğe, doğup büyüdüğü Çerkezköy’de vatandaşları ve esnafı ziyaret ederek destek istedi. Öğe, teşkilat olarak çalmadık kapı bırakmayacaklarını ve her vatandaşa ulaşmaya çalışacaklarını ifade etti.

Öğe: Çalmadık kapı bırakmayacağız

Çerkezköy Bakış - 4 yıl başarı ile sürdürdüğü AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanlığı görevinden 27. Dönem milletvekilliği aday adaylığı için istifa eden ve ardından milletvekili adayı gösterilen Abdullah Öğe, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem milletvekilliği seçimleri için saha çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Çerkezköy’de doğup büyüyen Tekirdağ’ın genç milletvekili adayı Öğe, seçim çalışmalarına sahur vaktine kadar aralıksız devam ediyor. İlçe başkanı olduğu dönemde de sürekli vatandaşlarla bir arada olan ve onların istek, talep ve şikayetlerini çözmek için çalışan Öğe, vatandaşlarla bir arada olmaya devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında Tekirdağ’ın 11 ilçesini karış karış dolaşan Öğe, saha çalışmalarına Çerkezköy’de devam etti. Öğe, beraberindeki partililerle birlikte ilçedeki esnaf ve dernekler ile yolda karşılaştığı vatandaşlarla sohbet etti, onların sorunları dinleyip taleplerini not aldı. Öğe, 24 Haziran seçimleri için de destek istedi.

banner287
“ÇALMADIK KAPI BIRAKMAYACAĞIZ”

Öğe, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı başkan yapmak hedefiyle çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek “İlçe ilçe, sokak sokak saha çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Davamızın peşinde, derdimizi vatandaşlarımıza anlatmaya gayret gösteriyoruz. Çalmadık kapı bırakmayarak vatandaşlarımızın gönüllerine girmeye devam edeceğiz. 24 Haziran seçimleri ülkemiz için çok önemli. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı başkan yapmak, mecliste çoğunluğu sağlamak ve ülkemizdeki istikrar ortamının sürmesi için sizlerden destek istiyorum.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
:)
:) - 1 yıl Önce

Başlığa bak. Hak veriyorum size

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510