Gümüş'ten hayırseverlere ziyaret

Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş, Sarbak Metal Tic. ve San. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Andon Arekelyan ile Altek Metal San. Tic. A.Ş.'nin Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Denizli'yi ziyaret ederek eğitime sağladıkları katkılardan dolayı teşekkür etti.

Gümüş'ten hayırseverlere ziyaret

Çerkezköy Bakış- Sanayi kenti olan Çerkezköy’de, nüfusun artmasıyla birlikte artan okul ihtiyacı da devlet-hayırsever işbirliğiyle kazandırılan okullara her geçen gün yenisi eklenmeye devam ediyor.

Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş, eğitime verdiği katkılardan dolayı hayırseverlere pandemi tedbirleri kapsamında teşekkür ziyaretinde bulundu.

Gümüş, Kızılpınar Mahallesi'ne 21 derslikli Anadolu lisesini yaptıracak olan Sarbak Metal Tic. ve San. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Andon Arekelyan’u, akabinde ise Bağlık Mahallesi otoban karşısında 21 derslikli Fehmi Denizli İlkokulu’nu yapan Altek Metal San. Tic. A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Denizli’yi ziyaret etti.

Gümüş, eğitime yaptıkları 42 derslik iki okul katkılarından dolayı hayırseverlere teşekkür ederek, “Biz beraber oldukça daha çok güzel işlere imza atarız inşallah” dedi.