10 dakikada göle döndü

Çerkezköy ve Kapaklı'da yaklaşık 10 dakika sağanak halinde etkili olan yağmur ve dolu cadde ve sokakları göle çevirdi. Tıkanan rögarları vatandaşlar açtı.

10 dakikada göle döndü

Çerkezköy Bakış -  Kavurucu sıcakların etkili olduğu Çerkezköy’de akşam saatlerinde fırtına ile birlikte aniden bastıran sağanak yağış ve dolu, ilçede hayatı durma noktasına getirdi.  Yaklaşık 10 dakika etkili olan yağış sonrası ilçedeki birçok cadde ve sokak göle döndü. Fırtına ve yağış nedeniyle bazı ağaçlar devrildi. Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’da ağacın devrildiği bölgede ve suyla dolan caddelerde incelemelerde bulundu.
Sağanak nedeniyle TESKİ’nin 185 ihbar hattı vatandaşların talepleri nedeniyle kilitlendi. Gazi Osman Paşa Mahallesi Başarır Sokak suyla doldu. Tıkanan rögarı vatandaşlar kendi imkanları ile açtı ve çevredeki işyerlerini su basmasını önledi.

banner287


KAPAKLI’DA DA MANZARA AYNI
Kapaklı’da da ilçenin birçok cadde ve sokağı göle döndü. Özellikle Yıldızkent ile Pınar Bulvarı göle döndü. Vatandaşlar her yağış sonrası bu manzaranın yaşandığını belirterek yetkililerin acil önlem almasını istedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2018, 18:43

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
istanbul city..
istanbul city.. - 8 ay Önce

KIZILPINAR MİLLET CAD. İSTANBUL CİTY YOLU AYNI BÖYLE NE GELEN VAR NE GİDEN NE OLACAK BÖYLE ? NEREDE BELEDİYE ? BİZ ÜVEY EVLATMIYIZ ?

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306