2 ihtiyaç sahibi engelinin yüzünü güldürecekler

Çerkezköy Atatürk İlkokulu öğrencilerinin Eylül 2018 tarihinden bu yana biriktirdikleri kapaklar geri dönüşüm firmasına teslim edildi. Bu kapaklar sayesinde ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlara verilmek üzere 2 adet tekerlekli sandalye taahhüdü alındı.

2 ihtiyaç sahibi engelinin yüzünü güldürecekler

banner287
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi Çevre Müdürlüğü, Atatürk İlkokulu 1-C Sınıfı öğrencilerinin Eylül 2018 tarihinden bu yana biriktirdiği kapakları, öğrenciler ile birlikte belediyenin sözleşmeli ambalaj atığı toplama firması Yuni Geri Dönüşüm Tesisi’ne teslim etti. Toplamda 130 kilogram kapak toplayan Atatürk İlkokulu 1-C Sınıfı öğrencileri, topladıkları kapaklar karşılığında öğretmenlerinden birer adet kitap hediye aldılar.
Ayrıca Çerkezköy Belediyesi’nin sözleşmeli geri dönüşüm firması Yuni Geri Dönüşüm de Atatürk İlkokulu 1-C Sınıfı öğrencilerine ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlarımıza teslim edilmek üzere 2 adet tekerlekli sandalye vermeyi taahhüt etti. Tekerlekli sandalyeler teslim alınır alınmaz Çevre Müdürlüğü personeli ve öğrenciler ile birlikte ihtiyaç sahiplerine teslim edilecektir.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510