3 bin ton asfalt serildi

Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü (ÇOSB), bölgesindeki sorumluluk alanında yaklaşık 3 kilometrelik beton yol üzerine 3 bin tonun üzerinde asfalt serimi yaptı.

3 bin ton asfalt serildi

Çerkezköy Bakış - ÇOSB’den yapılan yazılı açıklamada, yaptıkları altyapı ve üst yapı hizmetleriyle sanayicisine hizmet verdikleri belirtildi. 
Türkiye’nin en köklü organize sanayi bölgelerinden biri olmasının yanı sıra, Trakya’nın da öncü ve örnek organize sanayi bölgesi olan Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi (ÇOSB) çalışmalarıyla da dikkat çekiyor.

ÇOSB, kendi sınırları içerisinde ihtiyaca göre beliren yeni yolların inşaatını sürdürüyor. Sanayicinin ihtiyaçlarına göre hareket edip onların rahat bir ortamda üretim yapmalarını sağlayan ÇOSB, bölge sınırları içerisinde ayrı noktalarda başlattığı yol imalatı çalışmalarını tamamladı. 
Modern ve kaliteli alt yapısını bu yeni yatırımlarla güçlendiren ÇOSB’nin bu özverili çalışmaları takdir topluyor. Yapılan en son çalışmalarla birlikte, yaklaşık 3 kilometrelik beton yol üzerine 3 bin tonun üzerinde asfalt serimi işi yapıldı.


 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2019, 18:21

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kızılpınar
Kızılpınar - 1 hafta Önce

Kızılpınar mahallesi beton yol kazılmış.. üstüne asfalt yapılacaktı güya.. kahveler durağı ndan muhtarlığın oradan hürriyet caddesi beton yollar delik deşik.. asfalt bir dahaki seçimmi olucak..

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510