3 şerit mi? Tek şerit mi?

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ni bağlı otopark işletmesi Tek-Park’ın Atatürk Caddesindeki çapraz park sistemi ve çift sıra park, 3 şeritli Atatürk Caddesini tek şeride düşürüyor. Buda günün belirli saatlerinde yoğun olan trafiği daha da içinden çıkılmaz bir hale getiriyor.

3 şerit mi? Tek şerit mi?

banner287
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesinin kararı ile ilçedeki Atatürk, Öztrak ve Uğur Mumcu Caddeleri tek yöne dönmesinin ardından ücretli otopark uygulaması Tek-Park tekrar başlamıştı. Orta refüjün tamamen kaldırılmasının ardından ise Atatürk Caddesi 5 parçaya bölündü. Bunun sol ve sağ cepleri ücretli otopark, ortadaki 3 şerit ise araç geçişi için planlandı. Ancak bu planlama, uygulamaya dökülemedi. 
Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Tek-Park’ın daha çok aracın park etmesi için çapraz park sistemine devam etmesi, Çerkezköy Belediyesi’nin de bir denetim yapmaması trafik yoğunluğuna neden oluyor. Ücretli sağ ve sol ceplere yapılan çapraz park nedeniyle Atatürk Caddesinin bazı noktalarız tek yöne düşüyor. Vatandaşlar yetkililerin bu konuda önlem almasını istiyor.


 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Atilga
Atilga - 12 ay Önce

Mahvettiler Çerkezköy yollarını genişletmek tek yön teknopark

Türk..
Türk.. - 12 ay Önce

Tek şerit..yolun içine ettiniz..

ahmet
ahmet - 12 ay Önce

burada birinci sorumlu şeridin ortasına araç bırakıp gitmenin gayrımedeni bir davranış olduğunu bilmeyen medeni sürücülerimizden kaynaklanmaktadır ceza yetkisi olan emniyetin durumu izlemesi içler acısı belediyede bunu engellemek için yeterli önlem almıyor olan bizim gibi kurallara uyan sürücülere oluyor

vatandaş
vatandaş - 12 ay Önce

kime sorsanız herhalde üç şerit diyemez malesef olmadı yollar başkan bu yollardan çok oy kaybettin bilesin oyumu sana vermiştim fakat inan karşıdan karşıya geçemez olduk bi daha oy yok

ozkan
ozkan - 12 ay Önce

dün aklımdan geçeni kaleme almışsınız önceden vAllahi bu kadar kaos yoktu. şu an kaza olma olasılığı ve trafik sıkışıklığı eskisine göre bence katlandı. ( dikkat edin arttı demedim katlandı)

Metin sarı
Metin sarı - 12 ay Önce

Yazık çok yazık rant uğruna park parası uğruna yapılan bunca rezilligi biz vatandaşlar çekiyoruz

Senayi demir
Senayi demir - 12 ay Önce

Eski daha iyidi bunlar milletin cebindeki parayı nasıl arliriz hesabi yapıyorlar 1o dk ver 5 tl

Mustafa
Mustafa - 12 ay Önce

Benzin ve mazot yeme içme bu kadar pahalı iken isterse 10 şerit olsun bakış


SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306