300 kilo ücretsiz mama dağıtılacak

Çerkezköy’de faaliyet gösteren Amazon Pet Shop işletmecileri Elif-Ali Danyeli çifti, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü dolayısıyla 300 kilo kedi ve köpek mamasını hayvanseverlere ücretsiz olarak dağıtacağını duyurdu.

300 kilo ücretsiz mama dağıtılacak

Çerkezköy Bakış - Gazi Osman Paşa Mahallesi Barbaros Caddesi üzerinde faaliyet gösteren Amazon Pet Shop mağazasının sahipleri Elif-Ali Danyeli çifti, her yıl olduğu gibi bu yıl da örnek bir çalışmaya imza atıyor. Geçtiğimiz yıllarda  da 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Gününde vatandaşlara ücretsiz kuru mama ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında ise çocuklara balık ve akvaryum hediye eden Danyeli çifti, sokaktaki dostlarımızı bu yıl da unutmadı.
4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde yaklaşık 300 kilo kuru mama dağıtacaklarını belirten Danyeli çifti,  “Bu yıl 3’üncüsü gerçekleşecek kampanyada 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü kapmasında yapılacak olan mama alışverişleri ücretsiz olacak. ‘Gelin sizde bir cana destek olun’ sloganıyla, vatandaşları sokaktaki dostlarımız için vatandaşlarımızı bilinçlendirmek amacıyla bu kampanyamızı sürdürüyoruz. Evlerimizde sahiplendiğimiz evcil dostlarımızın bir şekilde bakımını karşılıyoruz. Sokaktaki dostlarımız ise bakıma daha çok muhtaç. Bu kampanyada 300 kilo kadar kuru mama dağıtacağız. Yeterli olmazsa kilo artırımına gideceğiz.”dedi.

banner287

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2018, 11:37

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306