5 bin kişilik iftar sofrası kurulacak

AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı, bugün Özcan Sokak’ta 5 bin kişilik iftar yemeği verecek. İftara, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yakın çalışma arkadaşlarından olan TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı 27. Dönem Tekirdağ Milletvekili adayı Prof. Dr. Mustafa Şentop da katılacak.

5 bin kişilik iftar sofrası kurulacak

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediye binasının arkasında bulunan Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Özcan Sokak üzerinde bugün AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanlığı tarafından 5 bin kişilik iftar sofrası kurulacak. İftar için tüm hazırlıklar tamamlandı. İftara Tekirdağlı olan TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve 27. dönem Tekirdağ Milletvekili adayı Prof. Dr. Mustafa Şentop, İl Başkanı Cüneyt Yüksel, AK Parti Tekirdağ milletvekili Mustafa Yel ile Tekirdağ Milletvekili adayları Abdullah Öğe, Çiğdem Koncagül, Mestan Özcan, Kerim Atalay, Cem Karaca ile partililer ve çok sayıda vatandaş katılacak.

banner287
Ramazan ayının birlik ve beraberlik ayı olduğunu belirten AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Ercan Tanışık, “İftar soframıza tüm vatandaşlarımız davetlidir.” dedi.

Önceki gün ise Malkara’da iftar sofrası kurulmuş, iftar yemeğinin ardından TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Şentop, 24 Haziran seçim süreci ve Yeni Anayasa sistemi hakkında vatandaşlara bilgi vermişti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2018, 10:39

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
fatih seller
fatih seller - 10 ay Önce

Dün akşam ki iftar yemeğine 5 bin davetli denilmiştir ama 7 bin kişi rahat vardı insanlar madur oldu çok izdiham vardı yakışık olmayan davranışlar vardı ben bir Ak Partili olarak çok üzüldüm umarım bundan sonraki organizasyonlar daha iyi olur

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306