banner265

banner579

banner578

8 yaşındayız

Çerkezköy’de 20 Haziran 2012 tarihinde 'Her gün yeni bir bakış' sloganıyla yayın hayatına başlayan Çerkezköy Bakış Gazetesi 7. yılını doldurdu.

Gündem 20.06.2019, 17:52 20.06.2019, 18:55 Bakış Haber Merkezi
8 yaşındayız

Çerkezköy Bakış - Yayın hayatında objektif, tarafsız bir habercilik anlayışıyla yayın yaptıklarını belirten Çerkezköy Bakış Gazetesi imtiyaz sahibi Murat Öğe, "Gazetecilik ilkelerine sadık kalmayı hedeflerimiz arasına alırken, Çerkezköy’ün yararına olan veya Çerkezköy’ün gelişmesine etki eden olumsuz gelişmeler karşısında kamuoyu oluşturarak gazetecilik görevini en iyi şekilde yerine getirdik. Bunları yaparken de gazetecilik duygusuyla hareket ettik. Biz Çerkezköy’de yaşayanların sesi olmayı amaçlıyoruz ve bu doğrultuda yayın hayatımızı sürdürüyoruz" diye konuştu.
Öğe, "7. yıl önce ilk sayıyı çıkardığımızda, yayın ilkemiz merak edildi ve yaptığımız yayınlar sonucunda halkımızın beklentilerine cevap veren, kamuoyu oluşturan ve ilkeli haberciliği kendine şiar edilmiş bir yayın politikası ile yayın hayatımızı sürdürerek 7. yılımızı doldurduk" dedi.
Toplumun değer yargılarına saygılı, ilkeli, yayın politikasından ödün vermeyen bir çizgi ile Çerkezköy yerel basınına ayrı bir renk kattıklarını belirten Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akif Aldoğan ise, her zaman Çerkezköy ve Çerkezköy’de yaşayanların sorunlarına duyarlı bir yaklaşım gösterme çabası içinde olduklarını, Çerkezköy’ü kucaklayan, dürüst, seviyeli, birleştirici, tarafsız, herkes ve her kesime eşit mesafede, objektif olmayı amaçladıklarını söyledi.
Toplumun değer yargılarına saygılı, ilkeli bir yayın politikası ile okurlarının beğenisini kazanmaya çalışacaklarını belirten Aldoğan, "Yaptığımız her haberde tarafsız, doğru ve objektif olmak için çaba gösterdik ve bundan sonrada göstermeye devam edeceğiz. Çerkezköy Bakış Gazetesi olarak Çerkezköy ile birlikte gelişip, daha da büyümeyi arzu ediyoruz" dedi.
Bakış Gazetesi’nin bir marka olduğunu belirten Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akif Aldoğan, “Bizi marka yapan değerli okurlarımız ve takipçilerimizdir. Okurlarımızdan aldığımız güç ile tarafsız yayıncılık anlayışımızı sürdüreceğiz. Gazetemizde emek veren personelimize emeklerinden dolayı, gazetemiz imtiyaz sahibi Murat Öğe’ye ise bize desteğini hiçbir zaman esirgemediği için çok teşekkür ediyorum. Nice yıllarımız olsun inşallah.” dedi.

Kaynak: Çerkezköy Bakış
Yorumlar (0)
Namaz Vakti 31 Mayıs 2020
İmsak 03:38
Güneş 05:34
Öğle 13:13
İkindi 17:11
Akşam 20:42
Yatsı 22:28
banner574
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
10°
kapalı
banner573
banner575
banner576
banner577