Açık havada sinema keyfi 

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “Ay Işığında Sinema Geceleri” etkinliği kapsamında ve Kapaklı eski Belediye Meydanı’nda“Bizim Köyün Şarkısı” filmi gösterildi.Komedi ve aile filmi olan  “Bizim Köyün Şarkısı” filmini çok sayıda kişi seyretti.

çerkezköy bakış
Açık havada sinema keyfi 

Çerkezköy Bakış - Açık hava sinema nostaljisini yaşatmak amacıyla Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Kapaklı Belediyesi işbirliğiyle düzenlenecek film gösterimlerinin ilki gerçekleştirildi. Komedi ve aile türündeki “Bizim Köyün Şarkısı” filmi Kapaklı eski Belediye Meydanı’nda vatandaşlar ile buluştu. 

“GEÇMİŞİ GÜNÜMÜZE TAŞIDINIZ”

banner287

Filmi izlemeye gelen vatandaşlara Kapaklı Belediyesi tarafından patlamış mısır ve su ikramı yapıldı. Yapılan etkinlikten memnun kaldıklarını ifade eden sinemaseverler, “Sinemada izleyemediğimiz filmleri belediyemiz sayesinde izleme fırsatı bulduk. Geçmişteki gibi açık havada yapılan etkinlikler ilçemize ayrı bir renk kattı. Geçmişi günümüze taşıdınız. Ailemiz ile birlikte çok keyifli vakit geçirdik. Belediyemize, sunduğu etkinlikler için teşekkür ederiz.” diye düşüncelerini ifade ettiler.
 

2.FİLM GÖSTERİMİ 9 AĞUSTOS’TA
 

“Ay Işığında Sinema Geceleri” etkinliği kapsamında 9 Ağustos Perşembe günü “Cici Babam” filmi Bülent Ecevit Parkı’nda beyaz perdeye yansıyacak.


 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306