Açık olan kanala düştü

Çerkezköy’de bir minibüsün lastiği açık bırakılan yağmur suyu kanalına girdi. Minibüs, çevredeki vatandaşların yardımı ile kurtarıldı.

Açık olan kanala düştü

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi’nin hemen yanındaki Özcan Sokak üzerinde bulunan yağmur suyu kanalının üzerinde ızgara bulunmadığı için görevliler tarafından buraya duba konuldu. Ancak kanalın içinde olduğu belirtilen dubayı fark edemeyen minibüsün sürücüsü, dönüş yaparken sol ön tekerleği çukura kaçırdı. Kendi imkanları ile aracını çıkartmayı başaramayan sürücüye çevredekiler destek verdi. Minibüsün lastiği vatandaşların yardımıyla çukurdan çıkarıldı.
Vatandaşlar, 2 gündür belediyenin hemen dibindeki yağmur suyu kanalının üzerinde ızara bulunmamasına tepki gösterdi. 

banner287

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2018, 17:41

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan
hasan - 12 ay Önce

yaaa kurtarıcı kurtardı

Araç Sahibi
Araç Sahibi - 12 ay Önce

Kendi imkanlarımla çekici çağırarak çıkardım, Şimdi hakkımı nasıl aramam gerekiyor Ziyan olan malzemem ve masraflarımı nasıl alıırm

PALMİYE..
PALMİYE.. - 12 ay Önce

BENDE KIZILPINAR MİLLET CADDESİ İSTANBUL CİTY ..DE KANALA DÜŞTÜM ARAÇLA.. SAHTEKAR MÜTAHİT..DÜMENCİ YÖNETİM..NERDEN EV ALDIK???

trakyalı..
trakyalı.. - 12 ay Önce

ne beklenirki chp belediyesinden...

Serhat
Serhat - 12 ay Önce

Logar kapakları ilçede büyük sıkıntı ve tehlike arz ediyor .Birçoğu ya yuksek yada alçak amortisör düşmanı hepsi kürekle yapılan is bu kadar oluyor

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306