Adaylıklarını açıkladılar

24 Haziran’da yapılacak milletvekilli seçimi nedeniyle AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel, Ayşe Doğan ve Metin Akgün aday adaylığı başvurusu yaptı.

Adaylıklarını açıkladılar

Çerkezköy Bakış - AK Parti Tekirdağ Milletvekili Metin Akgün, 24 Haziran’da yapılacak Genel Seçimlerde Milletvekili aday adaylığı için başvurularının tamamlandığını sosyal medyadan duyurdu. Metin Akgün, yaptığı paylaşımda, “Tekirdağ Milletvekilimiz Sayın Ayşe Doğan ve Edirne Milletvekilimiz Sayın Rafet Sezen ile birlikte genel merkezimize milletvekili aday adaylığı başvurumuza gitmeden önce meclisteki makamımda sohbet” ifadelerine yer verdi.

VEDA KONUŞMASI GİBİ ALGILANDI

banner287
Bakış Gazetesine açıklamalarda bulunan AK Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan, “Hafta sonu yapılan genişletilmiş il danışma meclisindeki helallik istemem, yeniden aday adayı olmayacağım gibi anlaşılmış. Genel anlamda yapmış olduğum bir konuşmaydı” dedi.  Doğan, aday adaylığı için başvurusunu yaptığını ifade etti.

YEL’DE BAŞVURDU

AK Parti Milletvekili Mustafa Yel, yeniden milletvekili seçilmek içtin başvurusunu yaptı. Yel, başvurusunu sosyal medya hesabından yaptığı “24 Haziran'da yapılacak 27.Dönem Milletvekilliği seçimi için adaylık başvurumuzu AK Parti Genel Merkezimizde yaptık. Seçimlerin ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum.
1 Kasım seçimlerinde yel birinci, Doğan ikinci, Akgün ise 3. sıradan milletvekili seçilerek parlamentoya girmişti.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet
ahmet - 12 ay Önce

ne yaptınız da yeniden aday oluyorsunuz

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306