Adem neredesin?

Çerkezköy’de geçtiğimiz Çarşamba günü “markete gidiyorum” diyerek evden ayrılan 15 yaşındaki Adem Peker’den haber alınamıyor. Adem, en son bir marketin ve ayakkabı dükkanının güvenlik kamerası kayıtlarına takıldı. O görüntülerden sonra Adem’i ne gören oldu, ne de sesini duyan. Jandarma ise kayıp başvurusu üzerine çalışmalarını sürdürüyor.

Adem neredesin?

Çerkezköy Bakış - Erzurum’da oturan Peker ailesi, geçtiğimiz Nisan ayında Çerkezköy’e yerleşti ve Kızılpınar Mahallesinde oturmaya başladı. Kendi halinde olan ve ailesi ile hiçbir problemi olmadığı belirtilen Adem Peker, Çarşamba günü akşam saat 19.00 sıralarında markete gittiğini söyleyerek evden ayrıldı. Bu saatten sonra ise Adem’e bir daha ulaşılamadı. 
İnşaat ustalığı yapan baba Rüstem Peker, oğlunu çok merak ettiklerini belirterek, “Adem, abisine markete gidiyorum demiş. O andan sonra bir daha haber alamadık. Jandarmaya giderek kayıp başvurusunda bulunduk. Oğlumu çok merak ediyoruz.” dedi.

banner287
Oğlunun en son Cumhuriyet Caddesi üzerindeki bir marketin ve ayakkabıcının güvenlik kamerası kayıtlarına takıldığını belirten baba Peker, “O görüntülerden başka bir iz bulunamadı. Jandarma da arama çalışmalarını sürdürüyor. Kaçtı mı? Kaçırıldı mı? Bilmiyoruz. Bizim kimse ile bir problemimiz yok. Kendi halimizde insanlarız. Oğlumun hayatından da endişe etmeye başladık. İnşallah bir an önce bulunur.” dedi.


 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2019, 18:21

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510