Adem’den sevindirici haber geldi

Çerkezköy’de geçtiğimiz çarşamba günü “markete gidiyorum” diyerek evden ayrılan 15 yaşındaki Adem Peker, gittiği İstanbul’da kayboldu. Bir internet kafeye giderek ailesine sosyal medyadan ulaşan Adem, ailesine teslim edildi. Baba Rüstem Peker, “Oğlumun canı sıkılmış. İstanbul’da oturan abimin yanına gitmeye çalışmış. Oraya gitmek isterken kaybolmuş. Bulunduğu için çok mutluyuz, herkesten Allah razı olsun” dedi.

Adem’den sevindirici haber geldi

Çerkezköy Bakış  - Erzurum’da oturan Peker ailesi, geçtiğimiz Nisan ayında Çerkezköy’e yerleşti ve Kızılpınar Mahallesinde oturmaya başladı. Peker ailesinin küçük ferdi Adem, bakkala gitmek için evden çıktıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamamıştı. İlçe Jandarma ekipleri ve aile günlerce küçük Adem’i aradı. Adem ise İstanbul’da bulundu.

banner287
“CANI SIKILMIŞ”
Baba Rüstem Peker, oğlu bulunduğu için çok mutlu olduğunu belirterek, “Burada sıkılmış, İstanbul’da ağabeyim oturuyor. Onun yanına gitmeye çalışmış. Orayı da bulmayarak İstanbul’da kaybolmuş. Bir gece parkta, bir gece merdivenlerde kalmış. Ardından bir internet kafeye giderek bize sosyal medyadan mesaj atarak ulaştı. Ardından durumu jandarmaya bildirdik. Oğlumu bize getirdiler. İki gece çok üzüldük. Nerededir, ne yapar, bir şey oldu mu? diye. Bulunduğu için çok mutlu olduk. Yardımcı olan, destek olan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hh
Hh - 1 ay Önce

Çocuk haklı çok sıkıcı yer Kızılpınar..

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510