Afacanlar tam not aldı

Çerkezköy Afacan Çocuk Yuvası’nın minik afacanlarının Çerkezköy Halk Eğitimi Merkezi’nde düzenlediği yılsonu etkinliğinde renkli görüntüler ortaya çıktı. Minik afacanlar gösterdikleri performansları ile hem güldürdü hem de dakikalarca alkışlandı.

Çerkezköy Bakış
Afacanlar tam not aldı

Çerkezköy Bakış - Halk Eğitimi Merkezi’nde düzenlenen yılsonu etkinliği programına geniş katılım yaşandı. Programda Afacan Çocuk Yuvası Kurucu ve Sorumlu Müdürü Güniz Güven, yaptığı konuşmada anne ve babalara seslendi. Güven, “Her şey zamanında oluyor, çocuklarımız çabucak büyüyorlar, biz onların hiç büyümeyip hep mızmızlanacağını sanıyoruz. Göz açıp kapayıncaya kadar büyüyorlar. Geriye baktığımızda keşke çocuğumu yeniden yetiştirmem mümkün olsaydı diyoruz. Ne yazık ki bazı şeyleri kaçırmış oluyoruz. Çocuğumuz büyürken biz anne babalara çok büyük görevler düşüyor. Aile içi iletişim çok önemli. Bir defa onların duygusal zekasının destek aşmasını istiyorsak, çocuğumuzu anlamaya çalışmalı duygularını anlatmasına fırsat vermeli, bizimde ona anlatacağımız duygular olmalı” dedi.

GÖSTERİLERİ İLE BÜYÜLEDİLER

Müdür Güniz Güven’in konuşmasının ardından Afacan Çocuk Yuvası’nın minik öğrencileri tarafından yıl boyunca hazırlanan çeşitli gösteriler, şiir dinletileri, oratoryolar ve halk oyunları gösterileri davetlilerden tam not aldı.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Behçet Güven
Behçet Güven - 1 yıl Önce

Teşekkür ederiz..

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510