AFM’den özel ziyaret

Çerkezköy Aksu Fen Mektepleri (AFM) Sağlık Okulu, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Müjgan Serkan Karagöz Özel Eğitim Uygulama Okulunu ziyaret etti.

AFM’den özel ziyaret

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy AFM Sağlık Okulu Müdürü Burhan Boyraz, Rehberlik Öğretmeni Bahar Kartal ve öğrenciler ile birlikte 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Müjgan Serkan Karagöz Özel Eğitim Uygulama Okulunu ziyaret etti. Boyraz, “Engelli vatandaşlara yardımcı olmamız lazım. Onların önüne bir engel de biz koymamalıyız. Kadın, erkek her zaman eşittir diyoruz, onlara da bizlerle eşit olacakları imkanları sağlamalıyız. Her anlamda destek olmalıyız.” dedi.

Boyraz, Kartal ve öğrencileri ağırlayan Müjgan Serkan Karagöz Özel Eğitim Uygulama Okul Müdürü Mustafa Sevinç, “Birden fazla engel durumuna sahip öğrencilerimiz var. Sadece bugün değil her zaman hatırlanmamız lazım.” dedi. Öğrencilere de rica da bulunan Sevinç, “Buradan gittiğiniz zaman arkadaşlarınıza sadece selamlarımızı iletmeyin. Onlara burada yaşadığınız duygulardan bahsedin.” İfadelerini kullandı.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306